פיזיותרפיה נתניה

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

אורן

נתניה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 2010. עובד במכון פיזיותרפיה פרטי, מציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבתי הלקוח. עובד רבות עם ספורטאים, עוסק באומנויות לחימה כגון איגרוף ואיגרוף תאלנדי באופן מקוצעי. בנוסף, עוסק בפציעות אורטופדיות, שיקום מניתוחים, טיפול בסחרחורות, בעיות במפרק הפה והלסת, מלווה גם אנשים באוכלוסיה המבוגרת הזקוקים לשיפור באיכות החיים. ***אינו מקבל מבוטחי מכבי בקליניקה*** גישה טיפולית: טיפול מנואלי ועיסוי יכולים מאוד לעזור אבל אני באמת מאמין שרוב העבודה היא תרגול ועבודה פיזית של המטופל. לכן שיתוף הפעולה והמוטיבציה חשובים מאוד להצלחת הטיפול. שפות נוספות: אנגלית, רוסית בסיסית, איטלקית, ספרדית בסיסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

רוני

פיזיותרפיסטים הוד השרון

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון משנת 2014. עוסק רבות בשיקום אורטופדי ונוירולוגי, יחד עם טיפולים נשימתיים. בעל נסיון במספר מכוני פיזיותרפיה פרטיים בהם עוסק בטיפולי פיזיותרפיה לפציעות ספורט, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי, טיפול בסחרחורות ועוד. בנוסף, מדריך קבוצות אימון ותרגול מגוונות . כמובן שמציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח. את שירות המילואים שלו עושה כפיזיותרפיסט בצבא. בעבר היה פיזיותרפיסט במרכז שיקום גריאטרי ״דורות״ בנתניה, פיזיותרפיסט במכון פיזיותרפיה של מכבי. גישה טיפולית: חשובה לי מאוד המקצועיות והאתיות, חשוב לי גם להכיל את המטופלים שלי ולראות אותם כאדם. אני נותן את המידע הכי טוב שיש כי ידע זה כח! כמו שאני עובד קשה אני דורש גם מהמטופלים שלי להתמיד ולתרגל כדי להגיע להישגים מקסימליים. חשוב לי להבין מה יש למטופל ולדעת לשלב את הטכניקות המדוייקות ביותר. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
7 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

רוני

פיזיותרפיסטים נתניה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת קלן שבגרמניה משנת 1980 והשלים לימודיו באוניברסיטת תל אביב משנת 1992. בעל עשרות שנות נסיון במכוני פיזיותרפיה פרטיים, טיפולים בבית הלקוח ובקופות החולים. בעל נסיון של 5 שנים בבית החולים יוספטל באילת במחלקות השונות. עוסק רבות בטיפולי פיזיותרפיה לגיל המבוגר, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוח, טיפול בסחרחורות, ליווי התפחותי לתינוקות עד גיל שנה, ועוד בעבר עבד גם בבתי אבות סיעודיים עם האוכלוסיה המבוגרת ואנשים עם פגיעות נוירולוגיות. גישה טיפולית: חשוב לי לממש את מקסימום הפוטנצייאל השיקומי של האדם שאני מלווה, כמובן שאם יש כאב להפחית אותו משמעותית, להחזיר לטווחי תנועה מלאים וכח ככל הניתן. בטיפולים אני תמיד משלב טיפול מנואלי, עם תרגילים ומכשירים מגוונים. שפות נוספות: אנגלית, גרמנית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

הישאם

פיזיותרפיסטים חדרה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם משרד הבריאות משנת 2012. בנוסף, הידרותרפיסט מוסמך משנת 2013. בעל נסיון עשיר בשילוב טיפולי פיזיותרפיה והידרותרפיה במרכז אסף לכאבי גב, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי לאחר אירוע מוחי, חולי פרקינסון, טיפול בכאבים ופציעות, פציעות ספורט ועוד. בנוסף טיפל בקליניקה פרטית לפיזיותרפיה. כיום גם עובד משרד החינוך בגנים רגילים ובחינוך המיוחד. מציע טיפולים לילדים בעלי מוגבלות פיזית ללא לקות למידה. עבד בבית החולים הדסים בבית שאן עם אוכלוסיה מבוגרת. בירושלים עבד במעון שיקומי להתפתחות הילד. ובבריכה טיפולית גישה טיפולית: כשאני מתחיל אבחון והערכה חשוב לי להבין את הרקע הרלוונטי, חשוב לי להסביר למטופלים שלי מה אני רואה וחושב על מצבם ומה צריך לעשות בעניין. המטופלים חייבים להבין שבין הטיפולים הם חייבים לעבוד בבית כדי שיוכלו להתקדם למקסימום. חשוב לדעת איך להפחית עומסים ומנגד איך לחזק את הגוף. אני מאמין גדול בשיטת הריפוי העצמי ולבחון איך הגוף יכול לרפא את עצמו בלי ניתוחים וכדורים. הנפש שלנו והסטרס משפיעים מאוד על הבריאות. התפקיד שלי הוא להדריך את המטופלים איך לעזור לעצמם. כל זאת כמובן בשילוב עם טיפול מנואלי ועבודה תפקודית וחיזוק שפות נוספות: אנגלית, רוסית, רוסית בסיסית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
6 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מוטי

פיזיותרפיסטים נתניה

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2013 מטעם אוניברסיטת תל אביב. מתמחה בשיקום וטיפול רצפת האגן לגברים. בעל נסיון עשיר בשיקום נוירולוגי ולגיל המבוגר. עבד שנתיים בבית החולים איכילוב במחלקת השיקום ומחלקה פנימית. בנוסף עבד במכון שיקום יום נוירולוגי, בעל נסיון במכון פיזיותרפיה לפציעות ספורט, במרכז השיקום "המלבן" בנתניה. עוסק כבר שנים במערך שיקום ביתי. גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

יקיר

פיזיותרפיסטים הרצליה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת גנואה באיטליה משנת 2013. בעל רשיון משרד הבריאות. בנוסף, מאמן כושר. עוסק בעיקר בתחום הספורט, פיזיותרפיסט של קבוצות הכדורגל של בני יהודה, מכבי נתניה ובמספר קבוצות כדור יד. עובד בקליניקות פרטיות לפיזיותרפיה ומציע טיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל. עוסק בעיקר בשיקום פציעות ספורט, שיקום מניתוחים, טיפול בכאב, טיפולים בבית הלקוח לאוכלוסיה המבוגרת ועוד גישה טיפולית: חשוב לי שתהייה מעורבות של המטופל בטיפול. טיפול פאסיבי לא יעזור. אם לא מתרגלים קשה מאוד להתקדם ואין לנו איך להתקדם. ברור שבאוכלוסיה המבוגרת הגישה היא שונה. חשוב לי להעזר במספר כלים יחד בכל טיפול, להבין במה אני משתמש ולמה באותו הרגע כדי להשיג תוצאות. אני מרגיש שאני עדיין לומד כל יום. שפות נוספות: אנגלית, איטלקית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
3 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

דייב

מרפאים בעיסוק חדרה

מרפא בעיסוק מוסמך משנת 2007 בעל רשיון משרד הבריאות. בעל נסיון עשיר של 9 שנים בשיקום בבית החולים איכילוב בתל אביב. עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום קוגניטיבי, שיקום אורטופדי, שיקום כף יד, התאמת ובניית סדים. בנוסף בעל נסיון בשיקום גריאטרי שיקומי. עובד כיום באופן פרטי וכספק של קופת חולים בטיפולי בית ושיקום ביתי גישה טיפולית: אני בנאדם חם, חשוב לי מאוד שיהיה לי קשר טוב עם המטופלים ואינטראקציה טובה ביני למטופל והמשפחה. שנוכל לבנות תכנית שיקומית יחד עם מטרות. אני שם את המשפחה והמטופל במרכז. אנחנו בונים תכנית לטווח הקצר והארוך כדי להתקדם. התכנית דינאמית כדי להשתפר שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נועם-נ

פיזיותרפיסטים נתניה

פיזיותרפיסטית משנת 1997, בעלת נסיון שיקומי בתל השומר (מחלקת שיקום ילדים וטיפולי הידרותרפיה שיקומיים), בית חולים השרון במחלקות האורטופדיות והפנימיות, קופות חולים שונות, מכוני פיזיותרפיה פרטיים. בעלת סטודיו ליוגה עם התמחות ביוגה להריון. גישה טיפולית: הטיפול שלי כולל הקשבה והכלה של המטופל תוך העלאת המטופל על דרך המלך האישית שלו באמצעות תרגילים שונים גם מתחום היוגה עם דגש על תרגילים פונקציונליים, טיפול מנואלי, הרפיה ונשימה נכונה שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
61 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

חסן

פיזיותרפיסטים נתניה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת אירביד בירדן משנת 2014. בעל רשיון משרד הבריאות. ,עובד בקופת חולים כללית בביקורי בית. בעל נסיון בטיפולי פיזיותרפיה פרטיים בקליניקה פרטית. עבד בבית החולים שמואל הרופא בשיקום גריאטרי ונוירולוגי. מטפל במטופלים מגוונים לאחר ניתוחים ואשפוזים, תהליכי שיקום נוירולוגיים, טיפול בכאבים, סחרחורות, פציעות ספורט ועוד גישה טיפולית: בטיפולים חשוב לי מאוד לתת טיפול פונקציונאלי שבו עובדים תוך כדי הפעלה של הגוף על משימות מהיומיום שקשות למטופל. אני דוגל בטיפול אינטנסיבי כי אני בא מעולם הספורט. אני כדורגלן בעברי ומכיר על גופי את המשמעות של פציעות שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
28 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

עבד

מרפאים בעיסוק חדרה

מרפא בעיסוק מוסמך משנת 2013 בעל רשיון משרד הבריאות בעל נסיון בשיקום גריאטרי בבית אבות עמל השרון. מנהל שירותי ריפוי בעיסוק בבית אבות ברור חיל. מטפל באנשים בנוסף עובד גם בשיקום ביתי במסגרת קופת חולים עם מטופלים לאחר אירוע מוחי, פרקינסון, לאחר ניתוחי החלפת ברך וירך ועם בני הגיל המבוגר. בבית מציע התאמת הבית, הדרכות למניעת נפילות, התאמת דיור ואביזרי עזר, תרגול פעילויות יומיומיות מנחה קבוצות תרגול לחולי פרקינסון, תשושי נפש ומטופלים סיעודיים גישה טיפולית: בטיפול הראשון-שני חשוב לי להכיר את המטופל והסביבה שלו. כבר במפגש הראשון אנחנו מציבים מטרות טיפוליות. כמובן שכבר מהמפגש הראשון מתחילים גם בטיפול. הכי חשוב לי שהמטופלים ישיגו את המטרות כך שיהיו עצמאיים ככל הניתן שפות נוספות: ערבית, רוסית בסיסית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אחמד

פיזיותרפיסטים חדרה

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בארי באיטליה משנת 2011. עבד מעל לשנה באיטליה במרכז שיקום שם עסק בשיקום נוירולוגי ואורטופדי לאחר ניתוחים ופציעות. משחזר לארץ עבד במכון פיזיותרפיה בשיקום אורטופדי, טיפול בכאבים, פציעות, שיקום נוירולוגי. עבד באיתנים במחלקות הפסיכוגריאטריות עם אנשים שהתרופות השפיעו עליהן והובילו לתסמינים נוירולוגיים. בעל נסיון עשיר בבתי אבות שיקומיים עם האוכלוסיה המבוגרת. גישה טיפולית: חשוב לי מאוד להציב מטרות עם מטופלים ולבדוק אותך כל כמה חודשים. חשוב לי להדריך את המטופל כדי שיוכל להמשיך בעצמו. הרי אני לא נמצא לידו 24 שעות ביממה. במידה ויבין בדיוק מה החשיבות של מה שאנחנו מתרגלים הוא מגדיל את האפשרות שלו להתקדם. כמובן שאני משקיע מאוד גם במגע וטיפול מנואלי. אני מגיע לאנשים הבייתה אחרי ניתוחים ואני רואה שאפשר לקדם אותם עוד יותר. וכשמציבים יעדים ועובדים עליהם, בהחלט אפשר להגיע לשיפור משמעותי שפות נוספות: ערבית, אנגלית, איטלקית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
8 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

יעל

פיזיותרפיסטים נתניה

.מ2004 עובדת בקופת חולים כללית במכון. עובדת בתחום האורטופדי,וברצפת אגן .פיזיותרפיסטית רצפת אגן משנת 2012 ומרכזת התחום בכללית נתניה . מטפלת בילדים עם בריחות שתן וצואה גישה טיפולית: בטיפולי רצפת אגן על מנת לתת את הטיפול הטוב ביותר צריך תשאול נרחב הכולל מצב .ריגשי או אירועים בהווה ובעבר ההסתכלות צרכה להיות כללית והטיפול בהתאם. הטיפול תמיד הוא גם מנואלי וגם תרגול והדרכה לתרגול בבית . אני תמיד זמינה לכל שאלה. בילדים עם בעיות רצפת אגן- מעקב צמוד עם מילוי טבלאות ושליחת הודעות שאכן תרגלו . שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
4 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058