פיזיותרפיה פתח תקווה

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

ליטל

מרפאים בעיסוק פתח תקווה

מרפאה בעיסוק מוסמכת משנת 2002 מטעם אוניברסיטת חיפה. בנוסף, מדריכת כושר ופילאטיס. עוסקת בשיקום קוגניטיבי ושיקום גריאטרי במספר בתי אבות. מציאת פעילויות פנאי, אבחונים קוגניטיביים, אימון מוחי, משחקי זכרון, מוטוריקה עדינה וכד׳ כדי לשמר ולעודד פעילות יומיומית. בעלת הכשרה בטיפול יצירתי בדמנציה באמצעות מוזיקה, תנועה ודרמה. וכן טכניקות סנוזלן מעוררי חושים כגון ראייה, תנועה ושמיעה. עבדה בעבר בגן התפתחותי עם ילדים מורכבים. עבדה בבית ספר לחינוך מיוחד, עבדה בהתפתחות הילד ברמלה ובלוד בעבר. >>זמינה לטיפולים החל מ 15:00>> גישה טיפולית: חשוב לי שהמטופל יבין מה אני עושה, שיהנה וירצה לשתף פעולה. הגישה שלי היא עשייה פרקטית. אני מאמינה בלהביא לעשייה. שפות נוספות: אנגלית, רומנית בסיסית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

ענבר

פיזיותרפיסטים גבעת שמואל

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם מכללת צפת משנת 2016, בנוסף, מדריכת פילאטיס עבדה כשנה במרכז השיקום בתל השומר במחלקת מציאות מדומה עם מטופלים נוירולוגיים. עבדה בבית החולים אסותא במחלקה האורטופדית והמחלקה הנשימתית. המשיכה את טיפוליה בקופות חולים מאוחדת וכללית. במסגרת ביקורי הבית של קופת החולים מטפלת באנשים לאחר ניתוחים, אשפוזים, אנשים לאחר אירוע מוחי או מאובחני פרקינסון. בטיפולי המכון בקופה עוסקת בטיפול בפציעות ספורט, שיקום מניתוחים, טיפול בכאב ופציעות ופגיעות נוירולוגיות. מדריכה קבוצות לטיפול בכאבי ברך וכאבי גב תחתון. הדריכה קבוצת אוסטיואפורוזיס. גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
7 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

לנה

פתח תקווה

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 2009. בנוסף, מדריכת פילאטיס שיקומי. בעלת נסיון מגוון במסגרות שונות כגון מכוני פיזיותרפיה פרטיים, בתי אבות בפתח תקווה, מכון פיזיותרפיה של קופת חוליםֿ וטיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל. הדריכה קבוצות רבות לשיפור שיווי המשקל בגיל המבוגר. מטפלת בתחומי הכאב, בעיות בעמוד השדרה, שיקום מפציעות וניתוחים, פציעות ספורט, שיקום נוירולוגי, אבחון למאובחני פרקינסון. עבודה על שיפור הליכה, שיפור התפקוד וכד׳ ** לא מקבלת מבוטחי מכבי באופן פרטי *** גישה טיפולית: מניסיוני, יש חשיבות גדולה לאינטראקציה והקשר האישי שנוצר בין מטופל לפיזיו וכשיש כזה, התוצאות תמיד טובות יותר. חשוב לי להציב מטרות תיפקודיות ארוכות וקצרות טווח יחד עם המטופל וכמובן שיקוף ההצלחות והיעדים שמשיגים. שיתוף המטופל בשיקום - כלומר ללמד את המטופל להכיר את הבעיה לקחת חלק אקטיבי בטיפול (תרגול עצמי/ ארגונומיה/ טיפול עצמי בכאב וכו). בנוסף אני נותנת מקום גם לטיפול הפאסיבי מגוון ( מנואלי, אלקטרו, דיקור) שפות נוספות: רוסית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

בת-חן

פיזיותרפיסטים ראש העין

פיזיותרפסטית מוסמכת משנת 2014 מטעם אוניברסיטת אריאל. בעלת 3 שנות נסיון בבית החולים תל השומר בשיקום ילדים, בפגיה ובהתפחות הילד. בעלת 3 שנות נסיון בשיקום נוירולוגי וגריאטרי בגולדן קייר בנס ציונה וב״בית הדקל בפתח תקווה, פיזיותרפיסטית בשיקום יום נוירולוגי ואורטופדי ובמחלקת אישפוז סיעוד מורכב. עוסקת בטיפולי פיזיותרפיה פרטיים לשיקום רצפת האגן וטיפולי פיזיותרפיה לימפטיים. בעבר פיזיותרפיסטית בעמותה לילדים בסיכון בגני ילדים על הספקטרום גישה טיפולית: חשוב לי בטיפול קודם כל שיתוף הפעולה, שתהייה לנו עבודה משותפת.אני נמצאת עם המטופל סך הכל שעה בשבוע ולכן כל כך חשוב שימשיכו ויתרגלו. בטיפול חשוב שתהייה עבודה ללא כאב, אני משלבת הרבה טיפול מנואלי שבו אני נוגעת במטופל יחד עם אקטיבי. ממש חשוב לי להיות בקשר רציף עם המטופל כדי להבין איך הוא מרגיש לאחר הטיפול שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
17 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נטע

פיזיותרפיסטים פתח תקווה

בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה משנת 2008 מטעם אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, בוגרת תואר שני בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. עבדה בבית אבות מגדלי הים התיכון עם האוכלוסיה המבוגרת, שיקום לגיל המבוגר, שיקום נוירולוגי ולאחר ניתוחים. עובדת בקופת חולים משנת 2008 במסגרת טיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל, טיפולי מכון, מדריכת קבוצות פילאטיס, בניית עצם לאוסטיאופורוזיס. עושה הרצאות על פעילות גופנית, אוסטיאופורוזיס, התמודדות עם כאב, מניעת נפילות, ארגונומיה וכו. גישה טיפולית: אני דוגלת בגישה אקטיבית, חשוב לי שהמטופל ימצא מסגרת לתרגול גם לאחר הטיפולים איתי. חשוב לי לתת תרגילים כדי להביא לתוצאות טובות יותר. חשוב לי שהמטופלים יהיו מחוייבים לטיפול ולהצלחה שלהם שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
13 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

דייב

מרפאים בעיסוק חדרה

מרפא בעיסוק מוסמך משנת 2007 בעל רשיון משרד הבריאות. בעל נסיון עשיר של 9 שנים בשיקום בבית החולים איכילוב בתל אביב. עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום קוגניטיבי, שיקום אורטופדי, שיקום כף יד, התאמת ובניית סדים. בנוסף בעל נסיון בשיקום גריאטרי שיקומי. עובד כיום באופן פרטי וכספק של קופת חולים בטיפולי בית ושיקום ביתי גישה טיפולית: אני בנאדם חם, חשוב לי מאוד שיהיה לי קשר טוב עם המטופלים ואינטראקציה טובה ביני למטופל והמשפחה. שנוכל לבנות תכנית שיקומית יחד עם מטרות. אני שם את המשפחה והמטופל במרכז. אנחנו בונים תכנית לטווח הקצר והארוך כדי להתקדם. התכנית דינאמית כדי להשתפר שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נורית

מרפאים בעיסוק פתח תקווה

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 2002. בעלת נסיון עשיר בשיקום לגיל המבוגר בבתי אבות ובשיקום ביתי. שם עוסקת רבות בשיקום נוירולוגי. בנוסף מעריכה בביטוח לאומי. עבדה מספר שנים ב״ניצן״ שם עבדה עם בוגרים, וכן בבית אקשטיי ועם משרד הביטחון שם עסקה באבחון לנפגעי נפש. בעבר עבדה בבתי חולים פסיכיאטריים באיכילוב ותל השומר. גישה טיפולית: הכי חשוב לי ליצור קשר עם המטופלים ולגייס מוטיבציה של המטופל. אני רוצה לראות מהם תחומי העניין של האדם ומה יגרום לו לרצות לשתף איתי פעולה כדי שנוכל להתקדם. העבודה שלי היא לשנות לאנשים את החיים בחזרה שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אחמד

פיזיותרפיסטים חדרה

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בארי באיטליה משנת 2011. עבד מעל לשנה באיטליה במרכז שיקום שם עסק בשיקום נוירולוגי ואורטופדי לאחר ניתוחים ופציעות. משחזר לארץ עבד במכון פיזיותרפיה בשיקום אורטופדי, טיפול בכאבים, פציעות, שיקום נוירולוגי. עבד באיתנים במחלקות הפסיכוגריאטריות עם אנשים שהתרופות השפיעו עליהן והובילו לתסמינים נוירולוגיים. בעל נסיון עשיר בבתי אבות שיקומיים עם האוכלוסיה המבוגרת. גישה טיפולית: חשוב לי מאוד להציב מטרות עם מטופלים ולבדוק אותך כל כמה חודשים. חשוב לי להדריך את המטופל כדי שיוכל להמשיך בעצמו. הרי אני לא נמצא לידו 24 שעות ביממה. במידה ויבין בדיוק מה החשיבות של מה שאנחנו מתרגלים הוא מגדיל את האפשרות שלו להתקדם. כמובן שאני משקיע מאוד גם במגע וטיפול מנואלי. אני מגיע לאנשים הבייתה אחרי ניתוחים ואני רואה שאפשר לקדם אותם עוד יותר. וכשמציבים יעדים ועובדים עליהם, בהחלט אפשר להגיע לשיפור משמעותי שפות נוספות: ערבית, אנגלית, איטלקית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
20 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מורן

פיזיותרפיסטים פתח תקווה

בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת אריאל בשומרון בהצטיינות משנת 2008, בוגרת תואר שני בפיזיותרפיה מאוניברסיטת בן גוריון בעלת נסיון עשיר בשיקום פציעות, פציעות ספורט, שיקום לאחר ניתוח ותאונות דרכים, טיפול בגיל השלישי וגריאטרי, טיפול בסחרחורות. עבדה בבית רבקה במחלקת שיקום אורטופדי ושיקום כללי. בעבר עבדה עם קשישים בביתם ובמוסדות. עובדת כבר שנים בקופת החולים בטיפולי פיזיותרפיה במכון וביקורי בית. גישה טיפולית: הגוף יודע לרפא עצמו ויכול לעשות את זה מצויין, אני פה רק בשביל לכוון וקצת לעזור שילוב של טיפול מנואלי ותרגילים, בהתאם ליכולת המטופל ולמטרות התפקודיות. ללא תרגול עצמי, שינויי מחשבתי, שיתוף פעולה מלא של המטופל והמטפלים בו, לא יהיה שינוי שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
51 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אודי

פיזיותרפיסטים מזור

בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת אריאל משנת 2009. בנוסף, הידרותרפיסט ובעבר מרצה בקריה האקדמית אונו. עסק כפיזיותרפיסט והידרותרפיסט במרכז הרפואי ״עזר מציון״ שם ליווה מטופלים נוירולוגיים ולאחר פגיעות אורטופדיות. בעל ניסיון רב בטיפולים נוירולוגיים, טיפול בכאב ושיקום אורטופדי. טיפול פה ולסת, וטיפולים וסטיבולריים. גישה טיפולית: אני מאמין בטיפול המתבסס על קשב לצרכים ולקשיים של המטופל. בטיפולים אני משלב טיפול מנואלי (עבודה עם הידיים) ונעזר במחטים לדיקור כולל התייחסות לצד הנפשי~רגשי של הבעיה והשלכותיה. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
96 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

יעל

פיזיותרפיסטים פתח תקווה

פיזיותרפיסטית מוסמכת משנת 1997, בוגרת אוניברסיטת תל אביב. בנוסף מדריכת פילאטיס ומטפלת בכירה בשיאצו. בעלת נסיון עשיר במכוני קופות חולים ובטיפולי בית. מדריכת שיקום קבוצתי אורתופדי ונוירולוגי. מרצה בתחומי פעילות גופנית, ארגונימיה, רצפת האגן ועוד גישה טיפולית: אני מאמינה שלגוף שלנו מגיע הטוב ביותר , מתוך הקשבה לצרכי המטופל, נקבע יחדיו מטרת טיפול ובעזרת ארגז הכלים הטיפוליים הנרחב אעזור לך להגיע ליעד. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
18 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058