נבחרת המרפאים בעיסוק המומלצים של פיזיוגרופ

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

איריס

מרפאים בעיסוק תל אביב - יפו

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2012, בעלת תואר שני בהתפתחות הילד משנת 2020 מאוניברסיטת חיפה. עובדת במקביל בפגייה בבית חולים וולפסון. בעלת נסיון רחב בטיפול בתינוקות וילדים. הידרותרפיסטית, מדריכה סטודנטים ומטפלים. נסיון במרכז התפתחות הילד ובקליניקה פרטית לטיפול בילדים. עבדה בעבר במשרד החינוך בגן החלומות לילדים המחלימים מסרטן עם בעיות מורכבות. עוסקת רבות גם באכילה כגון בררנות באכילה, אלמנטים תחושתיים באכילה ואפילו מעבר מזונדה למוצקים. מנחה קבוצות למידה באוניברסיטה לסטודנטים לריפוי בעיסוק. מדריכה קבוצות לאמהות וילדים לעידוד התפתחות גישה טיפולית: אני עובדת הרבה עם ההורים כי אני מאמינה שהם חלק משמעותי בטיפול. גם ההדרכה של ההורים חשובה מאוד לשימור התוצאות. כל טיפול הוא אינדיווידואלי ומותאם לצורך של כל ילד וכל משפחה. הטיפולים משלבים בעיקר משחק, הנאה וכיף. הסביבה המוכרת והטבעית של הילד חשובה להצלחת הטיפול. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

טליה

מרפאים בעיסוק לוד

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2017. בעלת נסיון בעבודה עם ילדים ומבוגרים. עובדת מ 2017 בגן תקשורת עם ילדים על הרצף האוטיסי. עבדה במעון יום שיקומי עם ילדים עם לקויות ראייה. בנוסף, עובדת בקופת חולים מכבי בטיפולי מכון כף יד עם מבוגרים וכן טיפולי ריפוי בעיסוק בבית המטופל. עבודה עם קשישים, התאמת אביזרים, ביצוע הערכות קוגניטיביות. בנוסף עובדת עם פגיעות נוירולוגיות. גישה טיפולית: חשוב לי תמיד לבדוק עם המטופל מה חשוב לו להשיג. בעבודה עם מבוגרים הדגש הוא על התנהלות ופעולות יומיומיות, ובטיפולים אני מתייחסת להתאמות בבית. בעבודה עם ילדים חשוב לשלב משחק ותרגול של פעולות יומיומיות ותקשורת. בשילוב שיתוף הפעולה עם ההורים שפות נוספות: נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מאשה

מרפאים בעיסוק

מרפאה בעיסוק מוסמכת משנת 1999 מטעם אוניברסיטת חיפה. בוגרת תואר שני במנהל מערכות בריאות מהאוניברסיטה העברית. בעלת ותק ונסיון עצום בשיקום גפה עליונה וכף יד בקשת רחבה של פגיעות אורתופדיות, פגיעות בעצבים פרפריים, גידים, רצועות, שיקום לאחר כוויות, צלקות. בניית סדים טרמופלסטיים בהתאמה אישית ובניית סדי כסף אינדיבידואליים. התאמת חבישות לחץ לצלקות, סיליקון. עבדה כמרפאה בעיסוק בקופת חולים מאוחדת, בבתי חולים אל״ין והדסה, מדריכה ומעבירה סדנאות והרצאות בתחום. עבדה 7 שנים בהתפתחות הילד. עוסקת גם בשיפור מיומנויות כתיבה והכנה לכיתה א׳ גישה טיפולית: בראש ובראשונה צריך ליצור קשר טוב בין המטופל לביני, אמפתיה ובמקביל לשילוב ארגז כלים מקצועי. שפות נוספות: אנגלית, רוסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

איבתהאל

מרפאים בעיסוק נצרת

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם משרד הבריאות. בוגרת תואר ראשון בריפוי בעיסוק משנת 2014. בעלת נסיון טיפולי בבית חולים שיקומי הרצוג בירושלים שם עסקה בשיקום נוירולוגי ואורטופדי. עבדה גם במשרד החינוך ומכון פרטי. במקומות אלו צברה נסיון משמעותי במגוון רחב של טיפולים החל משיקום נוירולוגי, שיקום קוגניטיבי, טיפול אורטופדי, היחידה להתפתחות הילד ובמרכז ללקויות למידה. עובדת גם במפעל תעסוקה לאנשים עם מוגבלות שכלית קלה עד בינונית שם בונה להם תכניות קידום לחיים וניהול סיכונים. בנוסף, מדריכה קלינית של סטודנטים לריפוי בעיסוק גישה טיפולית: שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
3 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

דייב

מרפאים בעיסוק חדרה

מרפא בעיסוק מוסמך משנת 2007 בעל רשיון משרד הבריאות. בעל נסיון עשיר של 9 שנים בשיקום בבית החולים איכילוב בתל אביב. עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום קוגניטיבי, שיקום אורטופדי, שיקום כף יד, התאמת ובניית סדים. בנוסף בעל נסיון בשיקום גריאטרי שיקומי. עובד כיום באופן פרטי וכספק של קופת חולים בטיפולי בית ושיקום ביתי גישה טיפולית: אני בנאדם חם, חשוב לי מאוד שיהיה לי קשר טוב עם המטופלים ואינטראקציה טובה ביני למטופל והמשפחה. שנוכל לבנות תכנית שיקומית יחד עם מטרות. אני שם את המשפחה והמטופל במרכז. אנחנו בונים תכנית לטווח הקצר והארוך כדי להתקדם. התכנית דינאמית כדי להשתפר שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נורית

מרפאים בעיסוק פתח תקווה

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 2002. בעלת נסיון עשיר בשיקום לגיל המבוגר בבתי אבות ובשיקום ביתי. שם עוסקת רבות בשיקום נוירולוגי. בנוסף מעריכה בביטוח לאומי. עבדה מספר שנים ב״ניצן״ שם עבדה עם בוגרים, וכן בבית אקשטיי ועם משרד הביטחון שם עסקה באבחון לנפגעי נפש. בעבר עבדה בבתי חולים פסיכיאטריים באיכילוב ותל השומר. גישה טיפולית: הכי חשוב לי ליצור קשר עם המטופלים ולגייס מוטיבציה של המטופל. אני רוצה לראות מהם תחומי העניין של האדם ומה יגרום לו לרצות לשתף איתי פעולה כדי שנוכל להתקדם. העבודה שלי היא לשנות לאנשים את החיים בחזרה שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

טלי

מרפאים בעיסוק בנימינה-גבעת עדה

מרפאה בעיסוק בעלת נסיון של כמעט 20 שנה, מומחית בהתפתחות הילד, מטפלת בגישה קוגניטיבית-דינמית לזיהוי פוטנציאל למידה, כישורי חשיבה ועצמאות בילדים בני 2-14, שיקום קוגניטיבי עם מבוגרים. עבדה בעיקר בבתי ספר, בגני ילדים לחינוך מיוחד ובמכונים להתפתחות הילד של קופות חולים. עבדה 12 שנים במרכזים רב מקצועיים להתפתחות הילד בגילים 4-12. כיום עובדת בקליניקה פרטית לריפוי בעיסוק בבנימינה, או דרך קופ"ח גישה טיפולית: מבוססת על עקרונות הלמידה המתווכת של פרופ' פוירשטיין. אני מאמינה שבכל גיל יש יכולת ללמידה ולשיפור. בטיפול אני תמיד מנסה לראות את המקום שהילד נמצא בו וכיצד להוביל אותו קדימה כך שיוכל להתמודד עם כל קושי ולהפוך לחושב ומתפקד עצמאי. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
7 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

עבד

מרפאים בעיסוק חדרה

מרפא בעיסוק מוסמך משנת 2013 בעל רשיון משרד הבריאות בעל נסיון בשיקום גריאטרי בבית אבות עמל השרון. מנהל שירותי ריפוי בעיסוק בבית אבות ברור חיל. מטפל באנשים בנוסף עובד גם בשיקום ביתי במסגרת קופת חולים עם מטופלים לאחר אירוע מוחי, פרקינסון, לאחר ניתוחי החלפת ברך וירך ועם בני הגיל המבוגר. בבית מציע התאמת הבית, הדרכות למניעת נפילות, התאמת דיור ואביזרי עזר, תרגול פעילויות יומיומיות מנחה קבוצות תרגול לחולי פרקינסון, תשושי נפש ומטופלים סיעודיים גישה טיפולית: בטיפול הראשון-שני חשוב לי להכיר את המטופל והסביבה שלו. כבר במפגש הראשון אנחנו מציבים מטרות טיפוליות. כמובן שכבר מהמפגש הראשון מתחילים גם בטיפול. הכי חשוב לי שהמטופלים ישיגו את המטרות כך שיהיו עצמאיים ככל הניתן שפות נוספות: ערבית, רוסית בסיסית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גליה

מרפאים בעיסוק גבעת עדה

בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב. עבדה במרכזים טיפוליים לגיל הרך, גני עירייה, מסגרות חינוך מיוחד במשרד החינוך, גן אלי״ע לילדים עם לקויות ראיה, מכונים פרטיים. בעלת קליניקה פרטית לריפוי בעיסוק לילדים- מתמחה בטיפול בתינוקות, פעוטות וילדים ונוער. טיפול בעיכוב התפתחותי, תסמונות, קשיי כתיבה, קשיי קשב וריכוז, ילדים על הספקטרום האוטיסטי. מטפלת בקשיים מוטוריים עדינים וגרפומוטוריים, איחור התפתחותי, קשיי ויסות חושי, איחור ברכישת הרגלי משחק, לקויות למידה, קשיי קשב וריכוז. גישה טיפולית: תהליך האבחון חשוב לקביעת מטרות הטיפול בשיתוף עם ההורים. במהלך הטיפול ניתנת הדרכה להורים ליישום תרגילים במהלך השבוע בבית. האני מאמין בטיפול שלי בילדים הוא להשתמש בתחומי החוזק של הילד ולתת לו חוויית הצלחה ותחושת מסוגלות על מנת לרתום את המוטיבציה שלו לתהליך הטיפולי ובכך לאפשר לו להתקדם ולהגיע למימוש מטרות הטיפול שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אחמד

מרפאים בעיסוק חדרה

מרפא בעיסוק מוסמך משנת 2012. עוסק בטיפול ושיקום כף יד, שיקום נוירולוגי, שיקום לאחר תאונת עבודה ופגיעות בגפה העליונה עובד כמרפא בעיסוק בשער מנשה עם אנשים עם מחלות נפש. שם עוסק בהנחיית קבוצות, אבחונים קוגניטיביים, שילוב אנשים במסגרות תעסוקה על סמך מסוגלות נפשית ומגבלות פיזיות. בנוסף נותן הכוונה למדריכי תעסוקה ומטופלים במציאת פעילות פנאי. בעבר, היה אחראי על מדריכי תעסוקה בבתי אבות ודיור מוגן מתפקד גם כמעריך בביטוח לאומי באבחון הערכה תפקודית והערכת זכאות לקצבאות גישה טיפולית: אני מאוד מסופק כשאני מצליח לעזור לאנשים. חשובה לי מאוד הערכה תפקודית ואבחנה של המטופל בתחילת הטיפולים. אני יודע להעריך בצורה מדוייקת העומדת אפילו בסטנדרטים של ביטוח לאומי. המטרה של הטיפולים היא לסייע לאדם להגיע לעצמאות מקסימלית למרות מגבלות. כמובן שבשאיפה להגיע לעצמאות מוחלטת אבל חשוב גם לקחת בחשבון שלפעמים צריך ללמוד להתמודד למרות הפגיעה. תפקוד מקסימלי מביא לאיכות חיים שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

עדי

מרפאים בעיסוק רמת גן

בוגרת תואר ראשון בריפוי בעיסוק משנת 2017, עבדה במרכז לשיקום נכי צה״ל פגועי ראש ביפו. מטפלת באופן פרטי באנשים עם דמנציה, אלצהמייר ולאחר שבץ ואירוע מוחי. עוסקת בשיקום נוירולוגי וטיפול בגיל המבוגר. נמצאת במסלול של דוקטורט קליני למרפאים בעיסוק מאוניברסיטת בוסטון, עתידה לסיים לימודי דוקטורט בשנת 2021 הדוקטורט עוסק בשיקום קוגניטיבי תפקודי בחוסר בודעה בשילוב עם מיינדפולנס גישה טיפולית: הטיפול אצלי מאוד ממוקד לקוח. הקשר הטיפולי הוא אחד הדברים המדרבנים ביותר לתרגול גם של דברים קשים. לכן חשוב לי ליצור קשר משמעותי עם המטופלים. העבודה שלי מאוד ממוקדת תפקוד, אני מסתכלת על האדם בצורה הוליסטית ומשלבת את המשפחה והמטפלים. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

איהאב

מרפאים בעיסוק כרמיאל

מרפא בעיסוק מוסמך מטעם משרד הבריאות, בוגר תואר ראשון משנת 2016. בעל נסיון שיקומי ממרכז השיקום בהדסה ירושלים שם טיפל בשיקום נוירולוגי ואורטופדי. שם מקדיש תשומת לב למוטוריקה עדינה, גסה, שיווי משקל ועוד, שיקום לאחר אירוע מוחי, פרקינסון מטפל גם כמרפא בעיסוק עצמאי בבית הלקוח. עובד בהתפתחות הילד בפן ההתפתחותי והכנה לכיתה א׳ וגם עם ילדים בחינוך בוגרים. גישה טיפולית: מבחינתי העיקר הוא לשמוע את המטופל והמשפחה שלו ומה שחשוב להם. התוצאה הסופית היא להגיע לרמה תפקודית מירבית כדי שיהיה עצמאי ומסוגל לתפקד ברמה הגבוהה ביותר שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
3 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058