פיזיותרפיה גריאטריה והגיל השלישי

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

אורן

נתניה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 2010. עובד במכון פיזיותרפיה פרטי, מציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבתי הלקוח. עובד רבות עם ספורטאים, עוסק באומנויות לחימה כגון איגרוף ואיגרוף תאלנדי באופן מקוצעי. בנוסף, עוסק בפציעות אורטופדיות, שיקום מניתוחים, טיפול בסחרחורות, בעיות במפרק הפה והלסת, מלווה גם אנשים באוכלוסיה המבוגרת הזקוקים לשיפור באיכות החיים. ***אינו מקבל מבוטחי מכבי בקליניקה*** גישה טיפולית: טיפול מנואלי ועיסוי יכולים מאוד לעזור אבל אני באמת מאמין שרוב העבודה היא תרגול ועבודה פיזית של המטופל. לכן שיתוף הפעולה והמוטיבציה חשובים מאוד להצלחת הטיפול. שפות נוספות: אנגלית, רוסית בסיסית, איטלקית, ספרדית בסיסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מרים

בית שמש

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 1989. בנוסף הידרותרפיסטית בעלת נסיון עשיר מאוד בשיקום גריאטרי ולגיל המבוגר. מלווה אנשים בטיפולי פיזיותרפיה בבית באופן פרטי. במרוצת השנים עבדה במספר בתי אבות וממישה את שליחותה בטיפול באנשים בני הגיל השלישי. גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

איתמר

פיזיותרפיסטים בית זית

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2011 מטעם אוניברסיטת אריאל. בנוסף, אוסטאופת והידרותרפיסט. בעל נסיון עשיר במכון פיזיותרפיה של קופת חולים מאוחדת. בנוסף, עובד במשרד הביטחון בבסיסים שונים, אחראי על השיקום לאחר פציעות טראומתיות וניתוחים, שיקום פציעות ספורט , שיקום אחרי ניתוחים, טיפול בכאבי גב, טיפול בבעיות במפרק הפה והלסת גישה טיפולית: חשוב לי לגייס את המטופל ולעשות איתו תהליך. אני עובד המון עם הידיים בטיפול מנואלי שמשלב אוסתיאופתיה. הטיפול צריך להיות גם אקטיבי שבו המטופל לוקח חלק ומתרגל. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

שירי

פיזיותרפיסטים ירושלים

פיזיותרפיסטית מוסמכת משנת 2011 מטעם אוניברסיטת בן גוריון. בעלת נסיון עשיר בטיפולי פיזיותרפיה במכונים פרטיים אורטופדיים לטיפול בכאבים, פציעות, שיקום מניתוחים אורטופדיים, דלקות, שברים, תאונות דרכים, פציעות ספורט , טיפול בכאבי ראש-צוואר, מפרק הלסת, וכד. בעבר עבדה בבית אבות סיעודי ושיקומי, שם טיפלה באוכלוסייה המבוגרת. גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

רוני

פיזיותרפיסטים הוד השרון

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון משנת 2014. עוסק רבות בשיקום אורטופדי ונוירולוגי, יחד עם טיפולים נשימתיים. בעל נסיון במספר מכוני פיזיותרפיה פרטיים בהם עוסק בטיפולי פיזיותרפיה לפציעות ספורט, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי, טיפול בסחרחורות ועוד. בנוסף, מדריך קבוצות אימון ותרגול מגוונות . כמובן שמציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח. את שירות המילואים שלו עושה כפיזיותרפיסט בצבא. בעבר היה פיזיותרפיסט במרכז שיקום גריאטרי ״דורות״ בנתניה, פיזיותרפיסט במכון פיזיותרפיה של מכבי. גישה טיפולית: חשובה לי מאוד המקצועיות והאתיות, חשוב לי גם להכיל את המטופלים שלי ולראות אותם כאדם. אני נותן את המידע הכי טוב שיש כי ידע זה כח! כמו שאני עובד קשה אני דורש גם מהמטופלים שלי להתמיד ולתרגל כדי להגיע להישגים מקסימליים. חשוב לי להבין מה יש למטופל ולדעת לשלב את הטכניקות המדוייקות ביותר. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
7 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גת

פיזיותרפיסטים נס ציונה

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2003. בנוסף, מאמנת כושר ומאמנת קרוספיט. בעלת ניסיון עבודה עשיר עם מטופלים עם פגיעות אורטופדיות, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוחים ובעיות נוירולוגית. עבודה בקופת חולים במסגרת מכון, שיקום יום וביקורי בית. הקימה במסגרת הקופה קבוצת תרגול למטופלי פרקינסון. ניסיון רב בעבודה עם ספורטאים. גישה טיפולית: חשוב לי שתהייה לי תקשרות טובה עם המטופלים, גם כשמשהו לא נראה להם. הצלחת הטיפול תלויה מאוד בשיתוף הפעולה שלנו. חשוב שיהיו לנו מטרות מוגדרות לטיפול שעליהם נעבוד. חלק משמעותי מהטיפול הוא גם תרגול של המטופל. יחד עם זאת טיפול מנואלי ועבודה שלי עם הידיים היא משמעותית מאוד להצלחת הטיפול. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
11 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

שני

פיזיותרפיסטים גדרה

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם מכללת צפת משנת 2016. בנוסף, הידרותרפיסטית ומאמנת כושר. בעלת נסיון עשיר כפיזיותרפיסטית בליגת העל נשים בכדורסל ובנבחרות ישראל בכדורסל ובג׳ודו. בעלת קליניקה פרטית לפיזיותרפיה, עוסקת רבות בטיפול בפציעות ספורט, שיקום מניתוח, ליווי בני הגיל השלישי לשיפור איכות חייהם. עובדת בבית החולים אסף הרופא במחלקה האורטופדית. בנוסף, מרצה במכללת וינגייט לאנטומיה ופציעות ספורט בלימודי הסמכה של מאמני כושר וכד. ושתדעו, שחקנית כדורסל לשעבר, גולשת גלים ועוסקת בענפי ספורט מגוונים. גישה טיפולית: חשוב לי שהמטופל יקבל בדיוק את מה שהוא צריך כדי לחזור לתפקוד. חשוב לי בטיפול להכניס מטופלים למסלול אחר ושיהיו יותר פעילים. אנשים חושבים שהטיפול שלהם נגמר בניתוח אבל הדרך מתחילה מיד לאחר הניתוח. האתגר שלי הוא להפוך את הטיפול למהנה עבורם כדי שיתמידו ויתקדמו שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
3 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גיל

פיזיותרפיסטים נשר

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2006 מטעם אוניברסיטה באורוגוואי. בנוסף, אוסתיאופת והידרותרפיסט. עבד שנתיים בבית החולים רמבם במחלקות השונות כולל טיפול נמרץ, מחלקות אשפוז, נוירולוגיה, אורטופדיה ומכון. בבית החולים אלישע עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום לגיל המבוגר ושיקום אורטופדי. בנוסף, ניהל את צוות הפיזיותרפיסטים שם. בעל נסיון עשיר בשיקום מניתוחים, טיפול בכאב, פציעות, תאונות, שיקום לגיל המבוגר, שיקום נוירולוגי, שיפור שיווי משקל וכד׳. פיזיותרפיסט פרטי במכונים שונים וליווה ספורטאים, כדורגלנים בתהליכי שיקום גישה טיפולית: חשוב לי בפגישה הראשונה מאוד להתחבר לצרכים של המטופל כדי שאוכל לגייס את המוטיבציה שלו להצלחת הטיפול וההתמדה. כמובן שחשוב לתאם ציפיות לגבי מטרות הטיפול. בטיפולים עצמם אני שם דגש רב על טיפולים מנואליים ככל הניתן. תמיד אבחר מארגז הכלים שלי את ה״חליפה״ המדוייקת ביותר לכל מטופל שפות נוספות: ספרדית, אנגלית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

הישאם

פיזיותרפיסטים חדרה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם משרד הבריאות משנת 2012. בנוסף, הידרותרפיסט מוסמך משנת 2013. בעל נסיון עשיר בשילוב טיפולי פיזיותרפיה והידרותרפיה במרכז אסף לכאבי גב, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי לאחר אירוע מוחי, חולי פרקינסון, טיפול בכאבים ופציעות, פציעות ספורט ועוד. בנוסף טיפל בקליניקה פרטית לפיזיותרפיה. כיום גם עובד משרד החינוך בגנים רגילים ובחינוך המיוחד. מציע טיפולים לילדים בעלי מוגבלות פיזית ללא לקות למידה. עבד בבית החולים הדסים בבית שאן עם אוכלוסיה מבוגרת. בירושלים עבד במעון שיקומי להתפתחות הילד. ובבריכה טיפולית גישה טיפולית: כשאני מתחיל אבחון והערכה חשוב לי להבין את הרקע הרלוונטי, חשוב לי להסביר למטופלים שלי מה אני רואה וחושב על מצבם ומה צריך לעשות בעניין. המטופלים חייבים להבין שבין הטיפולים הם חייבים לעבוד בבית כדי שיוכלו להתקדם למקסימום. חשוב לדעת איך להפחית עומסים ומנגד איך לחזק את הגוף. אני מאמין גדול בשיטת הריפוי העצמי ולבחון איך הגוף יכול לרפא את עצמו בלי ניתוחים וכדורים. הנפש שלנו והסטרס משפיעים מאוד על הבריאות. התפקיד שלי הוא להדריך את המטופלים איך לעזור לעצמם. כל זאת כמובן בשילוב עם טיפול מנואלי ועבודה תפקודית וחיזוק שפות נוספות: אנגלית, רוסית, רוסית בסיסית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
6 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

וסים

פיזיותרפיסטים קרית מוצקין

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2011. עובד עם אוכלוסיות מאוד מגוונות החל מספורטאים, אנשים לאחר ניתוחים, טיפול בכאבים, פציעות, שיקום נוירולוגי וטיפול בגיל המבוגר בעל נסיון עשיר בשיקום במרכז השיקום רעות בתל אביב ובית החולים איכילוב שם עסק במרפאות השונות ובמחלקת שיקום. עבד בבית החוליםרמב״ם במחלקת טיפול נמרץ, מחלקות פנימיות. עוסק בטיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל במסגרת קופת החולים וכעצמאי. בעל מכון פיזיותרפיה פרטי בקריית מוצקין. היה פיזיותרפיסט של מחלקת הנוער של בני יהודה במשך 3 שנים. גישה טיפולית: חשוב לי קודם כל לתת תקווה למטופל, להסביר לו מה כן אפשר לעשות ולאן אפשר להתקדם ולתאם ציפיות. המטופל חייב גם לקחת אחריות על הטיפול והתרגול ואני נותן 100% מעצמי כדי שהטיפול יצליח. שפות נוספות: ערבית, אנגלית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

עלי

פיזיותרפיסטים באר שבע

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת אירביד משנת 2012, בעל רשיון משרד הבריאות. מסיים תואר שני בגרנוטולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. בעל נסיון שיקומי במכון פיזיותרפיה פרטי, עם קבוצת כדורגל ליגה א׳ מג׳לד כרום. עבד בבית אבות משען ברמת אפעל. בנוסף בית אבות שירלי בדימונה במשך 3 שנים. עבד גם במשרד החינוך עם ילדים מהחינוך המיוחד. עוסק מעל ל 5 שנים בטיפולים פרטיים בבית המטופל. עוסק בשיקום נוירולוגי, פציעות ספורט. מורשה מטעם משרד הרווחה להתאמת כסאות גלגלים. גישה טיפולית: אני עובד לפי המטרות של המטופל והמשפחה ולפי סוג העשייה שלו. בטיפול הראשון אנחנו שמים דגש בעיקר על אבחון. אחר כך עושים תרגול אינטנסיבי וגם תרגילים ליומיום. את הכל אני משלב גם עם טיפול מנואלי כשצריך כמו למשל אחרי ניתוחים וכאבים. שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
12 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גיל-עד-ת

פיזיותרפיסטים מרכז תל אביב

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2003 מטעם אוניברסיטת בן גוריון. בעל נסיון עשיר מאוד בטיפולי שיקום אורטופדי, טיפול בפציעות ספורט, כאב, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי ושיקום לגיל המבוגר. עבד שנים במכוני פיזיותרפיה פרטיים,שיקום לב בהדסה, שיקום נוירולוגי בבית המטופל במסגרת פרטית, בית אבות ובמסגרת קופת החולים. בעבר פיזיותרפיסט של מחלקת הנוער הפועל ירושלים בכדורגל. השתתף בעשרות טריאתלונים , חצאי איש ברזל, איש ברזל ומרתונים. גישה טיפולית: אני מאמין שבן אדם בסוף סדרת טיפולים ושיקום צריך לחזור לעשות את מה שהוא אוהב ומה שחסר לו ביום יום כתוצאה מהפציעה. את זה נעשה ביחד עם מטרות ברורות והתלהבות. מאמין גדול בהצבת מטרות וחזרת הלקוח לתפקוד יום יומי מירבי שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
83 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058