פיזיותרפיה לשבץ מוחי

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

טליה

לוד

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2017. בעלת נסיון בעבודה עם ילדים ומבוגרים. עובדת מ 2017 בגן תקשורת עם ילדים על הרצף האוטיסי. עבדה במעון יום שיקומי עם ילדים עם לקויות ראייה. בנוסף, עובדת בקופת חולים מכבי בטיפולי מכון כף יד עם מבוגרים וכן טיפולי ריפוי בעיסוק בבית המטופל. עבודה עם קשישים, התאמת אביזרים, ביצוע הערכות קוגניטיביות. בנוסף עובדת עם פגיעות נוירולוגיות. גישה טיפולית: חשוב לי תמיד לבדוק עם המטופל מה חשוב לו להשיג. בעבודה עם מבוגרים הדגש הוא על התנהלות ופעולות יומיומיות, ובטיפולים אני מתייחסת להתאמות בבית. בעבודה עם ילדים חשוב לשלב משחק ותרגול של פעולות יומיומיות ותקשורת. בשילוב שיתוף הפעולה עם ההורים שפות נוספות: נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אתי

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 1992. מומחית בתחום הגריאטריה ובפרט במצבי דמנציה על כל שלביה. כמו כן ניסיון עם מתמודדים עם אלצהיימר של צעירים. ניסיון עשיר בטיפולי ריפוי בעסיוק בביקורי בית, שיקום נויריולוגי, הדרכת קבוצות טיפוליות, הדרכה וייעוץ לבני משפחה ועובדים זרים. עובדת במרכז יום לאנשים עם דמנציה במגוון גילאים. ריכזה במשך 6 שנים תכנית של ״שילה״ המציעה שירותים בבתי אנשים. עבדה מ 1996 עמותת שילה. בעבר עבדה עם נפגעי נפש באילת. גישה טיפולית: אני מתייחסת לתקשורת עם הקשיש ובני המשפחה, הם כולם יחידה אחת. בני המשפחה הם חלק בתהליך הטיפולי. לאורך השנים התגבשתי מאוד במציאת האתגר והפעילות המתאימים ליכולות הנפשיים והקוגניטייבי. אני מאמינה שלכל אדם אפשר להציע פעילות כלשהי. פעילות משמרת את התפקוד! מאוד חשוב לי הכבוד כלפי הקשיש והמפגש הוא חוויה עבורי. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מרים

בית שמש

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 1989. בנוסף הידרותרפיסטית בעלת נסיון עשיר מאוד בשיקום גריאטרי ולגיל המבוגר. מלווה אנשים בטיפולי פיזיותרפיה בבית באופן פרטי. במרוצת השנים עבדה במספר בתי אבות וממישה את שליחותה בטיפול באנשים בני הגיל השלישי. גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

למיס

חיפה

מרפאה בעיסוק מוסמכת משנת 2015 מטעם אוניברסיטת אירביד. בנוסף, במסלול לימודי תואר שני בגרונטולוגיה באוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון עשיר בשיקום נוירולוגי, גריאטרי ואורתופדי בבית החולים זיו. בבית חולים שיקומי גיריאטרי פלימן בחיפה ובבתי חולים סיעודיים מטפלת גם בפגיעות כף יד. בנוסף עובדת במשרד החינוך בגן תקשורתי לילדים עם אוטיזם ובבית ספר לחינוך מיוחד לילדים עם לקויות שמיעה. גישה טיפולית: בטיפולים אני משתמשת בציוד מגוון למוטוריקה ותרגול. חשוב מאוד לעזור לאנשים לתפקד עצמאית לאחר פגיעות ופציעות. כל הטיפול מותאם לסדר העדיפויות של המטופל. הגישה והקשר האישי עם אנשים משמעותי עבורי ונותן לי סיפוק עצמי אדיר. חשוב לי מאוד לראות את ההתקדמות של המטופל שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מוהנד

פיזיותרפיסטים נצרת עילית

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם האוניברסיטה הערבית האמריקאית משנת 2017. עוסק בטיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח ובמכון פיזיותרפיה פרטי. בנוסף, עובד בגני תקשורת באשדוד. עוסק רבות בשיקום לגיל המבוגר, שיקום לאחר ניתוחים ושיקום נוירולוגי גישה טיפולית: אני עושה מה שצריך בהתאם להמלצה של הרופא ובהתאם לשאיפות של המטופל. כמובן שכל זה לאחר בדיקה גופנית. חשוב לי מאוד שאנשים יתחזקו ולכן צריך לעשות תרגילים גם בבית. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
5 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

רוני

פיזיותרפיסטים הוד השרון

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון משנת 2014. עוסק רבות בשיקום אורטופדי ונוירולוגי, יחד עם טיפולים נשימתיים. בעל נסיון במספר מכוני פיזיותרפיה פרטיים בהם עוסק בטיפולי פיזיותרפיה לפציעות ספורט, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי, טיפול בסחרחורות ועוד. בנוסף, מדריך קבוצות אימון ותרגול מגוונות . כמובן שמציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח. את שירות המילואים שלו עושה כפיזיותרפיסט בצבא. בעבר היה פיזיותרפיסט במרכז שיקום גריאטרי ״דורות״ בנתניה, פיזיותרפיסט במכון פיזיותרפיה של מכבי. גישה טיפולית: חשובה לי מאוד המקצועיות והאתיות, חשוב לי גם להכיל את המטופלים שלי ולראות אותם כאדם. אני נותן את המידע הכי טוב שיש כי ידע זה כח! כמו שאני עובד קשה אני דורש גם מהמטופלים שלי להתמיד ולתרגל כדי להגיע להישגים מקסימליים. חשוב לי להבין מה יש למטופל ולדעת לשלב את הטכניקות המדוייקות ביותר. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
7 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

לואי

פיזיותרפיסטים צפת

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת וולנציה בספרד משנת 2004. בעל רשיון משרד הבריאות. בעל נסיון עם האוכלוסיה המבוגרת, עבד בבית אבות בשלומי. משנת 2010 עובד בבית החולים צפת במחלקות גריאטריה, כירורגיה, אורטופדיה ונוירולוגיה. עבד שנים גם ביחידה להמשך טיפול של הכללית בבית המטופל. גישה טיפולית: היענות המטופל ושיתוף הפעולה חשוב מאוד בטיפול. הגישה מאוד משפיעה על הטיפול. כל מטופל זקוק לגישה שונה ושיטות טיפול שונות. אני משלב בטיפול הרבה מאוד אלמנטים מגוונים. מהנסיון שלי אני מצליח לראות איזו גישה נכונה למטופל כדי להצליח. חשוב לי לאתגר את המטופל כדי שיצליח ויתקדם שפות נוספות: אנגלית, ספרדית, רוסית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

רוני

פיזיותרפיסטים נתניה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת קלן שבגרמניה משנת 1980 והשלים לימודיו באוניברסיטת תל אביב משנת 1992. בעל עשרות שנות נסיון במכוני פיזיותרפיה פרטיים, טיפולים בבית הלקוח ובקופות החולים. בעל נסיון של 5 שנים בבית החולים יוספטל באילת במחלקות השונות. עוסק רבות בטיפולי פיזיותרפיה לגיל המבוגר, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוח, טיפול בסחרחורות, ליווי התפחותי לתינוקות עד גיל שנה, ועוד בעבר עבד גם בבתי אבות סיעודיים עם האוכלוסיה המבוגרת ואנשים עם פגיעות נוירולוגיות. גישה טיפולית: חשוב לי לממש את מקסימום הפוטנצייאל השיקומי של האדם שאני מלווה, כמובן שאם יש כאב להפחית אותו משמעותית, להחזיר לטווחי תנועה מלאים וכח ככל הניתן. בטיפולים אני תמיד משלב טיפול מנואלי, עם תרגילים ומכשירים מגוונים. שפות נוספות: אנגלית, גרמנית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גת

פיזיותרפיסטים נס ציונה

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2003. בנוסף, מאמנת כושר ומאמנת קרוספיט. בעלת ניסיון עבודה עשיר עם מטופלים עם פגיעות אורטופדיות, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוחים ובעיות נוירולוגית. עבודה בקופת חולים במסגרת מכון, שיקום יום וביקורי בית. הקימה במסגרת הקופה קבוצת תרגול למטופלי פרקינסון. ניסיון רב בעבודה עם ספורטאים. גישה טיפולית: חשוב לי שתהייה לי תקשרות טובה עם המטופלים, גם כשמשהו לא נראה להם. הצלחת הטיפול תלויה מאוד בשיתוף הפעולה שלנו. חשוב שיהיו לנו מטרות מוגדרות לטיפול שעליהם נעבוד. חלק משמעותי מהטיפול הוא גם תרגול של המטופל. יחד עם זאת טיפול מנואלי ועבודה שלי עם הידיים היא משמעותית מאוד להצלחת הטיפול. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
11 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גיל

פיזיותרפיסטים נשר

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2006 מטעם אוניברסיטה באורוגוואי. בנוסף, אוסתיאופת והידרותרפיסט. עבד שנתיים בבית החולים רמבם במחלקות השונות כולל טיפול נמרץ, מחלקות אשפוז, נוירולוגיה, אורטופדיה ומכון. בבית החולים אלישע עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום לגיל המבוגר ושיקום אורטופדי. בנוסף, ניהל את צוות הפיזיותרפיסטים שם. בעל נסיון עשיר בשיקום מניתוחים, טיפול בכאב, פציעות, תאונות, שיקום לגיל המבוגר, שיקום נוירולוגי, שיפור שיווי משקל וכד׳. פיזיותרפיסט פרטי במכונים שונים וליווה ספורטאים, כדורגלנים בתהליכי שיקום גישה טיפולית: חשוב לי בפגישה הראשונה מאוד להתחבר לצרכים של המטופל כדי שאוכל לגייס את המוטיבציה שלו להצלחת הטיפול וההתמדה. כמובן שחשוב לתאם ציפיות לגבי מטרות הטיפול. בטיפולים עצמם אני שם דגש רב על טיפולים מנואליים ככל הניתן. תמיד אבחר מארגז הכלים שלי את ה״חליפה״ המדוייקת ביותר לכל מטופל שפות נוספות: ספרדית, אנגלית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

הישאם

פיזיותרפיסטים חדרה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם משרד הבריאות משנת 2012. בנוסף, הידרותרפיסט מוסמך משנת 2013. בעל נסיון עשיר בשילוב טיפולי פיזיותרפיה והידרותרפיה במרכז אסף לכאבי גב, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי לאחר אירוע מוחי, חולי פרקינסון, טיפול בכאבים ופציעות, פציעות ספורט ועוד. בנוסף טיפל בקליניקה פרטית לפיזיותרפיה. כיום גם עובד משרד החינוך בגנים רגילים ובחינוך המיוחד. מציע טיפולים לילדים בעלי מוגבלות פיזית ללא לקות למידה. עבד בבית החולים הדסים בבית שאן עם אוכלוסיה מבוגרת. בירושלים עבד במעון שיקומי להתפתחות הילד. ובבריכה טיפולית גישה טיפולית: כשאני מתחיל אבחון והערכה חשוב לי להבין את הרקע הרלוונטי, חשוב לי להסביר למטופלים שלי מה אני רואה וחושב על מצבם ומה צריך לעשות בעניין. המטופלים חייבים להבין שבין הטיפולים הם חייבים לעבוד בבית כדי שיוכלו להתקדם למקסימום. חשוב לדעת איך להפחית עומסים ומנגד איך לחזק את הגוף. אני מאמין גדול בשיטת הריפוי העצמי ולבחון איך הגוף יכול לרפא את עצמו בלי ניתוחים וכדורים. הנפש שלנו והסטרס משפיעים מאוד על הבריאות. התפקיד שלי הוא להדריך את המטופלים איך לעזור לעצמם. כל זאת כמובן בשילוב עם טיפול מנואלי ועבודה תפקודית וחיזוק שפות נוספות: אנגלית, רוסית, רוסית בסיסית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
6 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

וסים

פיזיותרפיסטים קרית מוצקין

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2011. עובד עם אוכלוסיות מאוד מגוונות החל מספורטאים, אנשים לאחר ניתוחים, טיפול בכאבים, פציעות, שיקום נוירולוגי וטיפול בגיל המבוגר בעל נסיון עשיר בשיקום במרכז השיקום רעות בתל אביב ובית החולים איכילוב שם עסק במרפאות השונות ובמחלקת שיקום. עבד בבית החוליםרמב״ם במחלקת טיפול נמרץ, מחלקות פנימיות. עוסק בטיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל במסגרת קופת החולים וכעצמאי. בעל מכון פיזיותרפיה פרטי בקריית מוצקין. היה פיזיותרפיסט של מחלקת הנוער של בני יהודה במשך 3 שנים. גישה טיפולית: חשוב לי קודם כל לתת תקווה למטופל, להסביר לו מה כן אפשר לעשות ולאן אפשר להתקדם ולתאם ציפיות. המטופל חייב גם לקחת אחריות על הטיפול והתרגול ואני נותן 100% מעצמי כדי שהטיפול יצליח. שפות נוספות: ערבית, אנגלית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058