פיזיותרפיה פתח תקווה

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

נטע

פיזיותרפיסטים פתח תקווה

בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה משנת 2008 מטעם אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, בוגרת תואר שני בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. עבדה בבית אבות מגדלי הים התיכון עם האוכלוסיה המבוגרת, שיקום לגיל המבוגר, שיקום נוירולוגי ולאחר ניתוחים. עובדת בקופת חולים משנת 2008 במסגרת טיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל, טיפולי מכון, מדריכת קבוצות פילאטיס, בניית עצם לאוסטיאופורוזיס. עושה הרצאות על פעילות גופנית, אוסטיאופורוזיס, התמודדות עם כאב, מניעת נפילות, ארגונומיה וכו. גישה טיפולית: אני דוגלת בגישה אקטיבית, חשוב לי שהמטופל ימצא מסגרת לתרגול גם לאחר הטיפולים איתי. חשוב לי לתת תרגילים כדי להביא לתוצאות טובות יותר. חשוב לי שהמטופלים יהיו מחוייבים לטיפול ולהצלחה שלהם שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
4 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גלאל

פיזיותרפיסטים ראש העין

שיקום אורתופדי לאחר ניתוחים , פציעות ספורט, שיקום ונירולוגי, עבודה במכון לאומית טיפול במגוון בעיות אורתופדיות בעיקר , ביקורי בית , טיפול בגיל השלישי בשיקום לאחר איורעים מוחיים , פרקינסון ועוד גישה טיפולית: גישה שיקומית ואקטיבית ממוקדת לשם מיצוי תפקודי מרבי של המטופל בשילוב טיפול מנואלי ,תרגילים ספציפיים למטרה בטווח הקצר והארוך ,הדרכה למטופל להמשך תכנית הטיפול והשגת המטרות התפקודיות שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
10 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

דייב

מרפאים בעיסוק חדרה

מרפא בעיסוק מוסמך משנת 2007 בעל רשיון משרד הבריאות. בעל נסיון עשיר של 9 שנים בשיקום בבית החולים איכילוב בתל אביב. עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום קוגניטיבי, שיקום אורטופדי, שיקום כף יד, התאמת ובניית סדים. בנוסף בעל נסיון בשיקום גריאטרי שיקומי. עובד כיום באופן פרטי וכספק של קופת חולים בטיפולי בית ושיקום ביתי גישה טיפולית: אני בנאדם חם, חשוב לי מאוד שיהיה לי קשר טוב עם המטופלים ואינטראקציה טובה ביני למטופל והמשפחה. שנוכל לבנות תכנית שיקומית יחד עם מטרות. אני שם את המשפחה והמטופל במרכז. אנחנו בונים תכנית לטווח הקצר והארוך כדי להתקדם. התכנית דינאמית כדי להשתפר שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נורית

מרפאים בעיסוק פתח תקווה

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 2002. בעלת נסיון עשיר בשיקום לגיל המבוגר בבתי אבות ובשיקום ביתי. שם עוסקת רבות בשיקום נוירולוגי. בנוסף מעריכה בביטוח לאומי. עבדה מספר שנים ב״ניצן״ שם עבדה עם בוגרים, וכן בבית אקשטיי ועם משרד הביטחון שם עסקה באבחון לנפגעי נפש. בעבר עבדה בבתי חולים פסיכיאטריים באיכילוב ותל השומר. גישה טיפולית: הכי חשוב לי ליצור קשר עם המטופלים ולגייס מוטיבציה של המטופל. אני רוצה לראות מהם תחומי העניין של האדם ומה יגרום לו לרצות לשתף איתי פעולה כדי שנוכל להתקדם. העבודה שלי היא לשנות לאנשים את החיים בחזרה שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מוחמד

פיזיותרפיסטים ראשון לציון

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה משנת 2012 מאוניברסיטת אירביד בירדן. בעל רשיון משרד הבריאות מתמחה בשיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי ושיקום לגיל המבוגר בעל נסיון במכון פיזיותרפיה והידרותרפיה פרטי באור יהודה וראשון לציון בנוסף, פיזיותרפיסט בבתי אבות ברמת גן, ראשון לציון, הוד השרון ואור יהודה גישה טיפולית: אני תמיד בודק קודם את הבנאדם, קובע תכנית טיפול. תמיד מנסה לערב את המשפחה, מפנה במידת הצורך לבירור רפואי אצל אורטופד או נוירולוג. למשל כאבי גב יכולים לנבוע ממספר סיבות ולכן חשוב להסביר לעומק שצריך להתייחס בטיפול לכל השרשרת כמו גב עליון ותחתון. הממצאים נמצאים במקום מסויים אבל חשוב להבין את מקור הבעיה ולטפל בכל המכלול הזה. אני נותן תרגילים להמשך טיפול, מתאים ארגונומית את הישיבה וכמובן נמצא במעקב רציף האם יש שיפור והקלה בכאב שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
5 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אחמד

פיזיותרפיסטים חדרה

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בארי באיטליה משנת 2011. עבד מעל לשנה באיטליה במרכז שיקום שם עסק בשיקום נוירולוגי ואורטופדי לאחר ניתוחים ופציעות. משחזר לארץ עבד במכון פיזיותרפיה בשיקום אורטופדי, טיפול בכאבים, פציעות, שיקום נוירולוגי. עבד באיתנים במחלקות הפסיכוגריאטריות עם אנשים שהתרופות השפיעו עליהן והובילו לתסמינים נוירולוגיים. בעל נסיון עשיר בבתי אבות שיקומיים עם האוכלוסיה המבוגרת. גישה טיפולית: חשוב לי מאוד להציב מטרות עם מטופלים ולבדוק אותך כל כמה חודשים. חשוב לי להדריך את המטופל כדי שיוכל להמשיך בעצמו. הרי אני לא נמצא לידו 24 שעות ביממה. במידה ויבין בדיוק מה החשיבות של מה שאנחנו מתרגלים הוא מגדיל את האפשרות שלו להתקדם. כמובן שאני משקיע מאוד גם במגע וטיפול מנואלי. אני מגיע לאנשים הבייתה אחרי ניתוחים ואני רואה שאפשר לקדם אותם עוד יותר. וכשמציבים יעדים ועובדים עליהם, בהחלט אפשר להגיע לשיפור משמעותי שפות נוספות: ערבית, אנגלית, איטלקית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
8 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אודי

פיזיותרפיסטים מזור

בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת אריאל משנת 2009. בנוסף, הידרותרפיסט ובעבר מרצה בקריה האקדמית אונו. עסק כפיזיותרפיסט והידרותרפיסט במרכז הרפואי ״עזר מציון״ שם ליווה מטופלים נוירולוגיים ולאחר פגיעות אורטופדיות. בעל ניסיון רב בטיפולים נוירולוגיים, טיפול בכאב ושיקום אורטופדי. טיפול פה ולסת, וטיפולים וסטיבולריים. גישה טיפולית: אני מאמין בטיפול המתבסס על קשב לצרכים ולקשיים של המטופל. בטיפולים אני משלב טיפול מנואלי (עבודה עם הידיים) ונעזר במחטים לדיקור כולל התייחסות לצד הנפשי~רגשי של הבעיה והשלכותיה. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
83 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

יעל

פיזיותרפיסטים פתח תקווה

פיזיותרפיסטית מוסמכת משנת 1997, בוגרת אוניברסיטת תל אביב. בנוסף מדריכת פילאטיס ומטפלת בכירה בשיאצו. בעלת נסיון עשיר במכוני קופות חולים ובטיפולי בית. מדריכת שיקום קבוצתי אורתופדי ונוירולוגי. מרצה בתחומי פעילות גופנית, ארגונימיה, רצפת האגן ועוד גישה טיפולית: אני מאמינה שלגוף שלנו מגיע הטוב ביותר , מתוך הקשבה לצרכי המטופל, נקבע יחדיו מטרת טיפול ובעזרת ארגז הכלים הטיפוליים הנרחב אעזור לך להגיע ליעד. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
16 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058