פיזיותרפיה חיפה

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

לאון

חיפה

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2016 מטעם אוניברסיטת חיפה. בנוסף, מאמן כושר. בעל נסיון שיקומי מגוון. עבד בבית בלב במחלקת השיקום ובמחלקת סיעודי מורכב, במכון פיזיותרפיה פרטי בחיפה בפציעות ספורט, טיפול וכאבים, משנת 2019 עובד במרכז השיקום רעות שם עוסק בשיקום על כל גווניו כולל שיקום נוירולוגי, שיקום לאחר תאונות, טיפול בכאב כרוני ועוד. גישה טיפולית: שיתוף הפעולה חשוב מאוד בטיפולים. הגישה שלי היא אקטיבית בשילוב עם hands on כשצריך. חשוב לי שהמטופל ישיג תוצאות בזכות תרגול עצמי כדי שהשפעת הטיפול שלנו תביא לתוצאות שפות נוספות: אנגלית, רוסית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אחמד

טמרה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניבירסיטת עבד באיכילוב כשנה במכון הפיזיותרפיה ובשיקום צעירים עם תאונות, צעירים לאחר פגיעות ראש ופגיעות חוט השדרה. שיקום לב. כיום עובד בבית החולים בני ציון במחלקות הפנימיות, כירורגיה, נוירולוגיה. בנוסף, עובד בבית אבות בן יהודה שם אחראי גם על הרצאות מקצועיות לצוות הרפואי. בעבר עבד בשיקום הביתי ובמכון פיזיותרפיה בטמרה לשיקום לאחר ניתוחים ואשפוזים ממושכים. גישה טיפולית: חשוב לי מאוד בטיפולים במבוגרים או ילדים שיהיה גם אדם נוסף נוכח כדי להבין טוב יותר לעומק את הצרכים ושאוכל לענות על התלבטויות. הקשר עם המשפחה מאוד חשוב. בטיפול עצמו, האווירה חשובה מאוד שתהייה נעימה ויחד עם זאת שנוכל לבצע טיפול ממוקד. כל מקרה לגופו, ואני תמיד משלב שיטות טיפול מגוונות של טיפול מנואלי יחד עם תרגילים לחיזוקים, שיווי משקל וכד׳. הטיפול חייב להיות פונקציונאלי לאדם שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
4 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אתי

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 1992. מומחית בתחום הגריאטריה ובפרט במצבי דמנציה על כל שלביה. כמו כן ניסיון עם מתמודדים עם אלצהיימר של צעירים. ניסיון עשיר בטיפולי ריפוי בעסיוק בביקורי בית, שיקום נויריולוגי, הדרכת קבוצות טיפוליות, הדרכה וייעוץ לבני משפחה ועובדים זרים. עובדת במרכז יום לאנשים עם דמנציה במגוון גילאים. ריכזה במשך 6 שנים תכנית של ״שילה״ המציעה שירותים בבתי אנשים. עבדה מ 1996 עמותת שילה. בעבר עבדה עם נפגעי נפש באילת. גישה טיפולית: אני מתייחסת לתקשורת עם הקשיש ובני המשפחה, הם כולם יחידה אחת. בני המשפחה הם חלק בתהליך הטיפולי. לאורך השנים התגבשתי מאוד במציאת האתגר והפעילות המתאימים ליכולות הנפשיים והקוגניטייבי. אני מאמינה שלכל אדם אפשר להציע פעילות כלשהי. פעילות משמרת את התפקוד! מאוד חשוב לי הכבוד כלפי הקשיש והמפגש הוא חוויה עבורי. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אורן

פיזיותרפיסטים נתניה

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 2010. עובד במכון פיזיותרפיה פרטי, מציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבתי הלקוח. עובד רבות עם ספורטאים, עוסק באומנויות לחימה כגון איגרוף ואיגרוף תאלנדי באופן מקוצעי. בנוסף, עוסק בפציעות אורטופדיות, שיקום מניתוחים, טיפול בסחרחורות, בעיות במפרק הפה והלסת, מלווה גם אנשים באוכלוסיה המבוגרת הזקוקים לשיפור באיכות החיים. ***אינו מקבל מבוטחי מכבי בקליניקה*** גישה טיפולית: טיפול מנואלי ועיסוי יכולים מאוד לעזור אבל אני באמת מאמין שרוב העבודה היא תרגול ועבודה פיזית של המטופל. לכן שיתוף הפעולה והמוטיבציה חשובים מאוד להצלחת הטיפול. שפות נוספות: אנגלית, רוסית בסיסית, איטלקית, ספרדית בסיסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

למיס

חיפה

מרפאה בעיסוק מוסמכת משנת 2015 מטעם אוניברסיטת אירביד. בנוסף, במסלול לימודי תואר שני בגרונטולוגיה באוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון עשיר בשיקום נוירולוגי, גריאטרי ואורתופדי בבית החולים זיו. בבית חולים שיקומי גיריאטרי פלימן בחיפה ובבתי חולים סיעודיים מטפלת גם בפגיעות כף יד. בנוסף עובדת במשרד החינוך בגן תקשורתי לילדים עם אוטיזם ובבית ספר לחינוך מיוחד לילדים עם לקויות שמיעה. גישה טיפולית: בטיפולים אני משתמשת בציוד מגוון למוטוריקה ותרגול. חשוב מאוד לעזור לאנשים לתפקד עצמאית לאחר פגיעות ופציעות. כל הטיפול מותאם לסדר העדיפויות של המטופל. הגישה והקשר האישי עם אנשים משמעותי עבורי ונותן לי סיפוק עצמי אדיר. חשוב לי מאוד לראות את ההתקדמות של המטופל שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מוהנד

פיזיותרפיסטים כפר כנא

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם האוניברסיטה הערבית האמריקאית משנת 2017. עוסק בטיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח ובמכון פיזיותרפיה פרטי. בנוסף, עובד בגני תקשורת באשדוד. עוסק רבות בשיקום לגיל המבוגר, שיקום לאחר ניתוחים ושיקום נוירולוגי. כיום פיזיותרפיסט אחראי במחלקת שיקום ריאות בבית החולים ברזילי. גישה טיפולית: אני עושה מה שצריך בהתאם להמלצה של הרופא ובהתאם לשאיפות של המטופל. כמובן שכל זה לאחר בדיקה גופנית. חשוב לי מאוד שאנשים יתחזקו ולכן צריך לעשות תרגילים גם בבית. שפות נוספות: אנגלית, גרמנית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
6 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גיל

פיזיותרפיסטים נשר

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2006 מטעם אוניברסיטה באורוגוואי. בנוסף, אוסתיאופת והידרותרפיסט. עבד שנתיים בבית החולים רמבם במחלקות השונות כולל טיפול נמרץ, מחלקות אשפוז, נוירולוגיה, אורטופדיה ומכון. בבית החולים אלישע עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום לגיל המבוגר ושיקום אורטופדי. בנוסף, ניהל את צוות הפיזיותרפיסטים שם. בעל נסיון עשיר בשיקום מניתוחים, טיפול בכאב, פציעות, תאונות, שיקום לגיל המבוגר, שיקום נוירולוגי, שיפור שיווי משקל וכד׳. פיזיותרפיסט פרטי במכונים שונים וליווה ספורטאים, כדורגלנים בתהליכי שיקום גישה טיפולית: חשוב לי בפגישה הראשונה מאוד להתחבר לצרכים של המטופל כדי שאוכל לגייס את המוטיבציה שלו להצלחת הטיפול וההתמדה. כמובן שחשוב לתאם ציפיות לגבי מטרות הטיפול. בטיפולים עצמם אני שם דגש רב על טיפולים מנואליים ככל הניתן. תמיד אבחר מארגז הכלים שלי את ה״חליפה״ המדוייקת ביותר לכל מטופל שפות נוספות: ספרדית, אנגלית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
4 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אוהד-ח

פיזיותרפיסטים חיפה

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה משנת 2014 מטעם אוניברסיטת פנלוויס בהונגריה. מתמחה בשיקום פציעות ספורט לחובבנים ומקצוענים פיזיותרפיסט ראשי של מכבי חיפה בכדורסל, פיזיותרפיסט של מחלקות הנוער של מכבי חיפה בכדורגל בגילאי 8-20 בעל נסיון עשיר בקליניקה פרטית לפיזיותרפיה בטיפול בהפרעות אורטופדיות, החלפות מפרקים, טיפול בפציעות וכאב עבד במרכז שיקום שהם בפרדס חנה עם מבוגרים, שיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי ואנשים הזקוקים לחיזוק לאחר מחלות ממושכות. גישה טיפולית: כדי להצליח בטיפול אני חייב להבין מהמטופל מה המטרות שלו. בהתאם לצורך הפונקציונאלי שלו אני אעשה כל מה שצריך כדי להשיג את המטרה. למשל לווסת את העומסים, לטפל בכאב ולחזק אני מאוד מאמין בטיפול מנואלי ועבודה עם הידיים. כמובן שאני משלב גם תרגילים. אני משתדל כמעט בכל טיפול שכשליש מהטיפול הוא עבודה מנואלית. התרגילים מאוד תלויים במקרה, בפציעה וביכולת של המטופל המטרה שלי היא לשפר את עולמו הפנימי של המטופל חשוב לי גם לעזור לאנשים שמתייעצים לגבי כן או לא לעבור ניתוח ולהסביר להם את המשמעות של כל החלטה שכזו שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
7 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

וגדי

פיזיותרפיסטים קרית מוצקין

נסיון בעבודה באורטופדיה...נסיון בהתפתחות הילד...נסיון בחינוך מיוחד...הסיון בשיקום ניורולוגי..דיקור יבש..קינזו טיפינג גישה טיפולית: הגישה שלי מתבססת על מוערבות של המטופל בטיפול מבחינה אקטיבית..בנוסף טיפול מנואלי דגש על תרגילים רלוונטים במהלך הטיפול בעת הצורך טיפול פסיבי למטופל כמו מתיחות טכניקות נשמתיות דיוקר וקינזו טיפינג שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
35 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

חוסאם

פיזיותרפיסטים טירת כרמל

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת חיפה משנת 2015 פיזיותרפיסט אחראי שתי מחלקות בבית אבות שיקומי בחיפה, טיפול באוכלוסיית גיל הזהב בתחום השיקום האורטופדי והנוירולוגי פיזיותרפיסט אחראי מכון קופת חולים שם טיפל במגוון פגיעות ופציעות, טיפול בכאב ושיקום מניתוחים גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
14 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מתן

פיזיותרפיסטים קרית אתא

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2017 מטעם אוניברסיטת אוניברסיטת חיפה. בנוסף מאמן כושר מטעם מכללת הג׳ימנסיה. עוסק בשיקום פציעות ספורט, שיקום אורתופדי, שיקום מניתוחים וטיפול בכאב בעל נסיון תעסוקתי כפיזיותרפיסט בקופ"ח מכבי, מכבי חיפה באקדמיה לכדורגל מנהל את המחלקה, מכון פיזיותרפיה פרטי, וכן בעבר פיזיותרפיסט של נבחרת כדור יד. בעל הכשרות בשיקום אתלטים וספורטאים, דיקור מערבי, אימון גופני, התאמת מדרסים ביציקת גבס גישה טיפולית: חשוב לי מאוד היחס האישי, ליווי צמוד, מעטפת רגשית ולא רק הפיזית ולכן הטיפולים הם אחד על אחד. אני דקדקן ברמות היסטריות ולכן המקצועיות קריטית עבורי. כשמטופל מגיע אלי מבחינתי זה כמו ניתוח ואקפיד על כל פרט ופרט. הליווי אצלי מאוד משמעותי עבורי, אני פרפרציוניסט לטוב ולרע, הולך לישון עם החשיבה על המטופלים וקם עם זה בבוקר שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
4 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

עמוס

פיזיותרפיסטים יודפת

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2012 מטעם אוניברסיטת חיפה עבד 5 שנים בצבר-רפואה בשירות שיקום בייתי. בנוסף, עבד בבית החולים נהריה במחלקת השיקום, שם עסק בשיקום נוירולוגי, אורטופדי, שיקום לאחר ניתוחי גב ועוד. עובד גם בדיור מוגן עם בני הגיל השלישי בעל נסיון עשיר בשיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי לאחר ניתוחים וטיפול בכאב ופציעות גישה טיפולית: אני דוגל בגישה אקטיבית, חשוב לי שיהיה אמון ביני לבין המטופל. שיאמין בי ויאמין בעיקר בעצמו וביכולת הריפוי שלו. אני מקפיד להתאים את קצב השיקום למטופל ולתת לו לעבוד כמה שיותר אקטיבי. תרגול הוא חלק משמעותי בתהליך. כדי להגיע לשיקום מוצלח חשובה המוטיבציה של המטופל, משפחה תומכת, עשייה, תרגו, התמדה ושיתוף פעולה שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058