• מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2015. בנוסף, מאמן כושר ובריאות משנת 2009 מטעם מכללת וינגייט עוסק בטיפול בכאבים כרוניים / אקוטיים, שיקום לאחר פציעות ופציעות ספורט, שיקום לאחר שברים, הכנה לקראת ניתוחים ושיקום לאחר ניתוחים אורטופדיים וכלליים לרבות החלפת מפרקים, אימון גופני, חיזוק ושיפור תפקוד כללי ולאחר אשפוז, טיפול באוכלוסיית הגיל השלישי, שיפור שיווי משקל ומניעת נפילות. עבד כפיזיותרפיסט בקופת חולים כללית וקופת חולים לאומית כיום עובד בשני מכוני פיזיותרפיה פרטיים ומציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח באיזור השרון
המשך קריאה...
שנת סיום לימודים: 2015
מוסד לימודים: אוניברסיטת חיפה
מספר רישיון: 10134447
מיקום הקליניקה: ביקורי בית
גישה טיפולית: חשוב לי להכיר את המטופל/ת איתו/ה אני מדבר, להבין את סיפור המקרה, ולאתר את מקור וסיבת הבעיה. הקשבה היא חלק משמעותי מאוד בטיפול עצמו. חשוב לי לסנן ולאתר דגלים אדומים ומכאן, אפשר להתקדם לאיתור מקור הבעיה בבדיקה פיזיקאלית ולטפל בהתאם. גישתי הטיפולית היא אקטיבית, אני מאמין גדול בתנועה לפתירת בעיות וכאבים, לחיזוק הגוף, שיפור טווחי תנועה ושיפור תפקוד כללי, אך הרבה פעמים משלב גם טיפול מנואלי שכן אני מוצא שיש חשיבות גדולה למגע להפחתת כאבים ולמטרות רבות אחרות. כמובן, שההחלטה לגישה הטיפולית הינה תלויית מקרה.
49סה״כ ממליצים
%
ממוצע דירוג
מטפל מוערך
נועה, שיקום נוירולוגי 13.07.2020

לא היה ולא יהיה כמו עידן. הייתי אצל המון פיזיותרפיסטים ואף אחד מהם לא הגיע לרמת ההשקעה שעידן השקיע בי! אכפת לו ברמה אחרת מהמטופלים שלו. אני הייתי מטופלת שלו במשך 3 שנים בעקבות מחלה גנטית. מדובר במחלה שהיא לא מוכרת ודי חדשה גם בתחום הפיזיותרפיסטים. עברתי 3 ניתוחים ברגליים, וכשעידן הגיע אלי בפעם הראשונה לא היה לו ידע על המחלה שלי, והוא חזר אלי עם מחקר מדהים שהוא עשה, מה מותר ומה אסור לעשות, ואיך. הוא ליווה אותי לאורך כל הדרך והרים אותי על הרגליים. כל מי שיזכה להיות מטופל אצלו - יזכה באדם הכי מדהים ומסור שאני מכירה! לאחר שסיימתי את הטיפולים שלי, דודה שלי הייתה צריכה לעבור שיקום ארוך מאוד. וישר שלחתי את עידן אליה, לא נתתי לאף אחד לגעת בה חוץ ממנו.

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
יובל, אורתופדי כאב ופציעה 13.07.2020

הגעתי אליו לפני שנה וחודש בערך, עם בעיות בגב ודלקת ברמה שהייתי מרותק למיטה משהו כמו שבוע! החוויות שלי ממנו מדהימות - ברמה כזאת. באתי בפאניקה וטראומה של הגוף, היה לי מאוד קשה לעמוד וללכת. התחלנו ממש מההתחלה מתרגילים מאוד פשוטים עד שלאט לאט הוא נתן לי דברים יותר מורכבים. והתעניינתי בתחום ובתרגילים, אז הרחבנו אופקים עם מאמנים שהוא מכיר והוא שלח לי אפילו סרטונים. הבנאדם מאוד מסור, מקצועי, יחסי אנוש ברמה האישית, אדם מדהים. שמרתי איתו על קשר גם אחרי, והתייצעתי איתו גם אחרי.

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
שמחה, שיקום מניתוח אורתופדי 07.04.2021

עידן מקסים, הוא מתוק, מתחשב. אדם עם לב רחב, עם נתינה. נהנתי עם כל רגע בטיפול ופתאום נגמר הזמן. באמת רואים עליו שיש לו את זה ולא סתם אומר דברים. אני עברתי ניתוח גב תחתון עם קיבוע. זה לא קל. עכשיו זה כבר חצי שנה. עידן ראה את הטפסים הרפואיים שלי. אין לי כ"כ חשק לעשות טיפולים דרך הקופה, אין לי מוטיבציה שם. דירבנו אותי לעשות טיפולים עם עידן, עכשיו מצאתי את במטבח עושה תרגילים שהביא לי. עידן עוזר לי ותומך בי. אני רואה את עידן כמו מלאך!

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
עוד המלצות Generated with Avocode.Symbol 3 – 1Rectangle 9Rectangle 10
רוצים לתאם עם עידן או כל מטפל אחר?

שיחת הכוונה עם נציג

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ייצור איתכם קשר בהקדם.

יצרית קשר Generated with Avocode.ic_keyboard_return_24px
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058