• מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
מתמחה בחינוך המיוחד במסגרת משרד החינוך והתפתחות הילד. בנוסף עבד במחלקת שיקום בטבריה ועסק שם בשקום נויולוגי, שיקום למבוגר. עובד גם במעס רמת גן עם מבוגרים נכויות קוגניטיבות, מוטוריות, שיתוק מוחין ברמה בינונית עד קשה. מתמחה בשיקום בית גישה טיפולית: הטיפול מאוד תלוי במצבו של המטופל ובפגיעה שלו. למשל אם ילדים חזרו מאשפוז ארוך עובדים מלמטה למעלה. למשל עם מבוגר לאחר אירוע מוחי מתחילים לבנות פרופיל תפקודי ומשווים למצבו לפני ואחרי האירוע. עושים ניתוח מלא ליכולות ואבחון לתפקוד כף היד. בהתאם קובעים את המטרות עם המטופל והמשפחה. תיאום צפיות מאוד חשוב לגבי החזרה לתפקוד ופעילות פנאי. הכי חשוב זו תחושת המסוגלות. בהתחלה הרבה פעמים רואים עייפות אבל אחרי 4-5 מפגשים כבר מרגישים שינוי. אני מגיע לטיפולים עם ציוד תרגול רב. שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:
המשך קריאה...
שנת סיום לימודים: 2015
מוסד לימודים: אוניברסיטת חיפה
מספר רישיון: 14135009
מיקום הקליניקה: ביקורי בית
הסדרי חנייה: חניה בחינם
גישה טיפולית: הטיפול מאוד תלוי במצבו של המטופל ובפגיעה שלו. למשל אם ילדים חזרו מאשפוז ארוך עובדים מלמטה למעלה. למשל עם מבוגר לאחר אירוע מוחי מתחילים לבנות פרופיל תפקודי ומשווים למצבו לפני ואחרי האירוע. עושים ניתוח מלא ליכולות ואבחון לתפקוד כף היד. בהתאם קובעים את המטרות עם המטופל והמשפחה. תיאום צפיות מאוד חשוב לגבי החזרה לתפקוד ופעילות פנאי. הכי חשוב זו תחושת המסוגלות. בהתחלה הרבה פעמים רואים עייפות אבל אחרי 4-5 מפגשים כבר מרגישים שינוי. אני מגיע לטיפולים עם ציוד תרגול רב.
4סה״כ ממליצים
%
ממוצע דירוג
מטפל מוערך
דוד, שיקום נוירולוגי 10.11.2020

עדי מרפא בעיסוק מדהים הוא כ"כ קידם את אבא הוא קודם בדק באופן יסודי את התיק הרפואי ואח"כ עשה אבחון שהיה מדויק לו ואז בנה לו תוכנית טיפול מקיפה שמדוייקת לו , התחלנו לראות שיפור במעברים ובטווחי תנועה ותפקוד יעיל בגפה העליונה והוא ,התאים לנו את הבית בדיוק לצרכים של אבא . היום אבא מצליח לבצע מטלה יומית שזה דבר שכ"כ הרבה זמן חכנו, הוא ממש הצליח למזוג לעצמו כוס מים ולשתות באופן עצמאי תודה רבה לה ותודה לך עדי יקר שאתה שליח טוב לטפל באבא שלי ומגשים לו חלומות .וגם לכם על השירות והיחס החם

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
דוד, שיקום נוירולוגי 22.10.2020

נשמה טובה, אני ממש שמחה שנפלו על מקצועניים כמוכם!

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
דוד, שיקום נוירולוגי 14.10.2020

מקצועי אדיב,ונעים לעבוד איתו ממש,מרוצה

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
עוד המלצות Generated with Avocode.Symbol 3 – 1Rectangle 9Rectangle 10
רוצים לתאם עם עדי או כל מטפל אחר?

שיחת הכוונה עם נציג

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ייצור איתכם קשר בהקדם.

יצרית קשר Generated with Avocode.ic_keyboard_return_24px
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058