• מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
פיזיותרפיסט במכון המתמחה באורטופדיה וספורט פיזיותרפיסט הפועל ת"א כדורסל בוגרים פיזיותרפיסט במכון פרטי העובד עם מטופלי מכבי מרצה לאנטומיה, קינזיולוגיה, פציעות ספורט ואימון בחדר כושר מתאם מנהל הספורט מאמן כושר אישי ולשעבר מאמן בחדרי כושר בבת ים ובחולון לשעבר פיזיותרפיסט מחלקת הנוער של הפועל ת"א כדורגל לשעבר עובד מכון פיזיותרפיה מכבי בראשון לציון גישה טיפולית: לתת למטופל להתבטא ולהגיע לאיבחון מדוייק של הבעיה, לאחר מכן להתאים את הטיפול היעיל והמתאים ביותר אישית למטופל. לתת למטופל תחושה של מסוגלות והעצמה. וכל זה תוך כדי גישה סבלנית, מקצועית ואכפיתית. שפות נוספות: אנגלית, רוסית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים
המשך קריאה...
שנת סיום לימודים: 2017
מספר רישיון: 10144700
מיקום הקליניקה: צפון תל אביב
נאות אפקה
נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים
הסדרי חנייה: חניה ברחוב בתשלום, חניה בחניון בתשלום
גישה טיפולית: לתת למטופל להתבטא ולהגיע לאיבחון מדוייק של הבעיה, לאחר מכן להתאים את הטיפול היעיל והמתאים ביותר אישית למטופל. לתת למטופל תחושה של מסוגלות והעצמה. וכל זה תוך כדי גישה סבלנית, מקצועית ואכפיתית.
97סה״כ ממליצים
%
ממוצע דירוג
מטפל מוערך
שי, שיקום נוירולוגי 22.06.2020

בעלי בן 39, אחרי אירוע מוחי, אני יכולה לומר שכשהיה עושה טיפוליי פיזיותרפיה בבית הייתי רואה שבאים לטפל בו עם היד על השעון, עשו את העבודה שהיו חייבים, ולא התמקדו בצרכים האישיים שלו מיד, התחלתי לעשות חיפושים כדי לדאוג לו לטיפול אישי. מאז שיורי נכנס לחיינו בעלי ממש התחזק, כל צד שמאל שלו הרבה יותר מתפקד, הוא הרבה יותר יציב וממצב של חוסר יכולת לשלוט בגוף ב-100% היום הוא מצליח להתרומם, מצליח להסתובב ולתפקד בעצמו. אני בטוחה שלפני הטיפולים עם יורי הייתה לבעלי חוויה שלילית ואפילו טראומה, כיום יורי נחשב לחבר ולא רק מטפל. הוא עושה הכל מכל הלב ולא מוותר לבעלי גם כשקשה!

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
אבי, אורתופדי כאב ופציעה 01.09.2020

יורי הוא הכי מקצוען שיש, היו לי כמה פציעות שנמשכו כמה שנים. ועד שהגעתי ליורי עברתי לפחות 10 פיזיותרפיסטים שנחשבים בשוק, ואף אחד מהם לא מגיע לרמה שלו. תוך חצי שנה איתו חזרתי לתפקוד מלא! הוא מעבר לתותח! הוא תמיד הכי חדיש עם המחקרים הכי חדישים, הכי זמין לכל שאלה וכל דבר. כתב לי תכנית מאוד מפורטת מה לעשות כשאני לא אצלו. עוזר לי מאוד להתקדם, מאוד קשוב ומבין ומכיל ומקשיב. מבחינתי הוא קוסם!!

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
שלמה, שיקום מניתוח אורתופדי 30.12.2019

יורי הוא מתנת אל! אין כמו יורי, הוא באמת קוסם, הוא מקסים ומשקיע, אכפת לו, הוא מקצועי, היום הוא היה אצלנו מעל לשעה, כל כך אכפת לו מבעלי. את כל המחמאות שבעולם מגיע לו. יש לבעלי עוד פיזיותרפיסטים אבל הוא מספר 1! הוא תותח על באמת משהו מיוחד. הוא שיקם את בעלי, עושה איתו טיפולים אינטנסיביים, היום הסרטתי את התרגילים שבעלי צריך לעשות, הביא לנו גומי. ה-כ-ל הוא עושה

אדיבות
★★★★★
★★★★★
מקצועיות
★★★★★
★★★★★
מוטיבציה
★★★★★
★★★★★
עוד המלצות Generated with Avocode.Symbol 3 – 1Rectangle 9Rectangle 10
רוצים לתאם עם יורי או כל מטפל אחר?

שיחת הכוונה עם נציג

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ייצור איתכם קשר בהקדם.

יצרית קשר Generated with Avocode.ic_keyboard_return_24px
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058