פיזיותרפיה תל אביב

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

רוני

תל אביב - יפו

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם האוניברסיטה העברית משנת 2018. בעלת נסיון מגוון בשיקום ילדים. עובדת במחלקת שיקום ילדים בתל השומר. בנוסף, עובדת במכון התפתחות הילד בצהלה. בעבר עבדה בבית ספר לחינוך המיוחד. גישה טיפולית: אני מאוד הולכת עם הילד, חשוב לי שהטיפול יהיה בהנאה וכיף עבור הילד. הטיפול הוא בעיקר משחק, כמובן שיש ילדים שצריכים לפעמים הפעלה פאסיבית. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

שני

פיזיותרפיסטים גדרה

פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם מכללת צפת משנת 2016. בנוסף, הידרותרפיסטית ומאמנת כושר. בעלת נסיון עשיר כפיזיותרפיסטית בליגת העל נשים בכדורסל ובנבחרות ישראל בכדורסל ובג׳ודו. בעלת קליניקה פרטית לפיזיותרפיה, עוסקת רבות בטיפול בפציעות ספורט, שיקום מניתוח, ליווי בני הגיל השלישי לשיפור איכות חייהם. עובדת בבית החולים אסף הרופא במחלקה האורטופדית. בנוסף, מרצה במכללת וינגייט לאנטומיה ופציעות ספורט בלימודי הסמכה של מאמני כושר וכד. ושתדעו, שחקנית כדורסל לשעבר, גולשת גלים ועוסקת בענפי ספורט מגוונים. גישה טיפולית: חשוב לי שהמטופל יקבל בדיוק את מה שהוא צריך כדי לחזור לתפקוד. חשוב לי בטיפול להכניס מטופלים למסלול אחר ושיהיו יותר פעילים. אנשים חושבים שהטיפול שלהם נגמר בניתוח אבל הדרך מתחילה מיד לאחר הניתוח. האתגר שלי הוא להפוך את הטיפול למהנה עבורם כדי שיתמידו ויתקדמו שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
3 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גדי

פיזיותרפיסטים רמת גן

לאחר סיום הלימודים עבדתי במכון בהסדר עם קופ״ח לאומית בהנהלתו של אלכס ספיר. שם עבדתי כשנה. לאחר מכן עבדתי במחלקה האורטופדית בבי״ח איכילוב כשנה וחצי. וכעת אני עובד בקופ״ח כללית מזה כ-4 שנים שילוב בין עבודת מכון לביקורי בית. גישה טיפולית: מאמין שלכל מטופל יש צורך בהתאמת הטיפול האולטימטיבי עבורו ולכן שילוב בין גישות שונות-מנואלי, תרגול והדרכה, הקשבה והעצמה הינם הכלים הטובים ביותר בידינו שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
23 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מוחמד

פיזיותרפיסטים ראשון לציון

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה משנת 2012 מאוניברסיטת אירביד בירדן. בעל רשיון משרד הבריאות מתמחה בשיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי ושיקום לגיל המבוגר בעל נסיון במכון פיזיותרפיה והידרותרפיה פרטי באור יהודה וראשון לציון בנוסף, פיזיותרפיסט בבתי אבות ברמת גן, ראשון לציון, הוד השרון ואור יהודה גישה טיפולית: אני תמיד בודק קודם את הבנאדם, קובע תכנית טיפול. תמיד מנסה לערב את המשפחה, מפנה במידת הצורך לבירור רפואי אצל אורטופד או נוירולוג. למשל כאבי גב יכולים לנבוע ממספר סיבות ולכן חשוב להסביר לעומק שצריך להתייחס בטיפול לכל השרשרת כמו גב עליון ותחתון. הממצאים נמצאים במקום מסויים אבל חשוב להבין את מקור הבעיה ולטפל בכל המכלול הזה. אני נותן תרגילים להמשך טיפול, מתאים ארגונומית את הישיבה וכמובן נמצא במעקב רציף האם יש שיפור והקלה בכאב שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
5 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נידוניה

פיזיותרפיסטים יפו

פיזיותרפיסטית מוסמכת משנת 2013, בוגרת אוניברסיטת תל אביב. בעלת נסיון עשיר בשיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי ועבודה עם הגיל המבוגר. עבדה בבית החולים וולפסון, פיזיותרפיסטית במשרד החינוך, ובמחלקת השיקום הגריאטרית בבית רבקה גישה טיפולית: אני מאמינה שבכל גיל אפשר לחזק את הגוף ולהשיג שיפור. חשוב לי להתאים לכל מטופל את התרגול הנכון לו ביותר כדי שירגיש הקלה והטבה שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
44 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אחמד

פיזיותרפיסטים חדרה

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת בארי באיטליה משנת 2011. עבד מעל לשנה באיטליה במרכז שיקום שם עסק בשיקום נוירולוגי ואורטופדי לאחר ניתוחים ופציעות. משחזר לארץ עבד במכון פיזיותרפיה בשיקום אורטופדי, טיפול בכאבים, פציעות, שיקום נוירולוגי. עבד באיתנים במחלקות הפסיכוגריאטריות עם אנשים שהתרופות השפיעו עליהן והובילו לתסמינים נוירולוגיים. בעל נסיון עשיר בבתי אבות שיקומיים עם האוכלוסיה המבוגרת. גישה טיפולית: חשוב לי מאוד להציב מטרות עם מטופלים ולבדוק אותך כל כמה חודשים. חשוב לי להדריך את המטופל כדי שיוכל להמשיך בעצמו. הרי אני לא נמצא לידו 24 שעות ביממה. במידה ויבין בדיוק מה החשיבות של מה שאנחנו מתרגלים הוא מגדיל את האפשרות שלו להתקדם. כמובן שאני משקיע מאוד גם במגע וטיפול מנואלי. אני מגיע לאנשים הבייתה אחרי ניתוחים ואני רואה שאפשר לקדם אותם עוד יותר. וכשמציבים יעדים ועובדים עליהם, בהחלט אפשר להגיע לשיפור משמעותי שפות נוספות: ערבית, אנגלית, איטלקית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
8 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

איילת

פיזיותרפיסטים תל אביב - יפו

בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת אריאל משנת 2014. פיזיותרפיסטית במרכז השיקומי ״רעות״ בתל אביב במחלקות שיקום אורטופדי לאנשים אחרי תאונות וניתוחים. בנוסף נסיון עשיר במחלקת שיקום נוירולוגי לאנשים לאחר אירוע מוחי, פגיעות ראש, חולי פרקינסון ועוד פגיעות נוירולוגיות. בעבר עבדה במרכז ״נאות השרון״ בטיפולים נוריולוגיים ואורטופדיים. בנוסף, טיפולי נשימתיים. גישה טיפולית: אני דוגלת בגישה הוליסטית שמטרתה להביא את המטופל לתנועה מיטבית שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

דלית

פיזיותרפיסטים תל אביב - יפו

פיזיותרפיסטית מוסמכת משנת 1992. בעלת נסיון עשיר בטיפול אורטופדי וטיפולי רצפת האגן. עבדה במרכז הרפואי תל השומר במחלקה האורוגניקולוגית, פיזיותרפיסטית יועצת בצבא מעל 20 שנה, פיזיותרפיסטית במספר מכוני פיזיותרפיה פרטיים ובעבר הרחוק בקופת חולים לאומית גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
5 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נועה

מרפאים בעיסוק תל אביב - יפו

מדריכת פילאטיס מכשירים משנת 2012, מדריכת אימונים פונקציונאליים משנת 2014, מדריכת פילאטיס שיקומי (קבוצות ופרטני) משנת 2015, תואר ראשון בריפוי בעיסוק משנת 2018 מטעם הקריה האקדמית אונו. בעלת ניסיון בשיקום נוירולוגי (בגישות DNS ונוירו-איפרא), שיקום פונקציונאלי ושיקום קוגניטיבי באופן פרטני ובקהילה (בית חולים שיקומי "גולדן קר- ניס ציונה ומכוני פילאטיס פרטיים ברחבי הארץ) גישה טיפולית: קשר מכבד בגובה העיניים, תקשורת ושפה משותפת עם המטופל/ת אלה הם הדברים החשובים ביותר על מנת לספק את הטיפול האיכותי ביותר. תהליך הטיפול חייב להיות שקוף ככל הניתן על מנת להגיע ליעדים ולמטרות שנציב. כמו כן, מעורבות המטפל העיקרי (משפחה, מטפלים וחברים הקשורים למעגל חייו של המטופל/ת) הם חלק אינטגרלי מהתהליך. להיות עימם בקשר (לעתים טלפוני ואף מחוץ לשעות הפעילות) הם חלק משגרת חיי. מבחינתי, הצלחה אינה נמדדת רק על ידי טווחי תנועה או שיפור מיומנות כלשהי. הצלחה נמדדת בנוסף על ידי תחושת הרווחה, השייכות, שיפור מצב הרוח והשינויים החלים בהתנהלות של המטופל/ת שנגרמים בעקבות ההליך הטיפולי. לאחר ניסיון תעסוקתי של מעל 8 שנים מעניינות ביותר עם סיפורים יוצאי דופן ותהליכים מרגשים שעברתי עם מטופלים אשר עברו מגוון רחב של פגיעות (החל מקטיעות, כוויות, כאבי גב תחתון, פגיעות נוירולוגיות, תאונות דרכים ומגוון מצבים נוספים) אין לי צל של ספק שתמיד ניתן לסייע ולעזור. מזמינה אתכם בזרועות פתוחות ליצור עמי קשר לקביעת פגישה שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
21 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מור

מרפאים בעיסוק תל אביב

מרפאה בעיסוק מ 2017 בוגרת תואר ראשון מטעם האוניברסטיה העברית בירושלים. רוב הנסיון הוא בשיקום נוירולוגי, שיקום קוגניטיבי, שיקום מוטורי, שיקום ראייה, שיקום כף יד, שיקום לגיל המבוגר בעלת נסיון בשיקום בעלה נגב, שם עסקה בעיקר בשיקום נוירולוגי, פגיעות ראש, פציעות אורטופדיות. עבדה בבית החולים איכילוב כשנה במחלקת אישפוז יום ובשיקום הגריאטרי. בנוסף עבדה בבית אבות במחלקה הסיעודית עובדת גם במכון השיקום בן יאיר בבת ים בשיקום נוירולוגי ואחראית על תחום שיקום כף יד. גישה טיפולית: אחד הדברים החשובים לי הם מוטיבציה ומודעות אצל המטופל כדי לעבוד על שינוי ברמה התפקודית. ברמה המוטורית חשוב מאוד לגייס את המטופל ובני המשפחה לתרגול. אני מאוד מאמינה ביצירת קשר עם המטופל להגברת המוטיבציה. כמובן שטיפול פעם בשבוע לא מספיק ולכן חשוב לי לערב את בני המשפחה. אני אוהבת מאוד לערב מספר תחומי טיפול ואנשי מקצוע לשם הצלחת הטיפול שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גל

פיזיותרפיסטים גבעתיים

תואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב. התנסויות קליניות בבית החולים בילינסון במחלקות אורטופדיות ונשימתיות, ושיקום נוירולוגי בבית רבקה. פיזיותרפיסט של קבוצת הבוגרים של רמת השרון בכדורגל. פיזיותרפיסט של קבוצת הבגרות של עירוני פ״ת בכדור-יד פיזיותרפיסט של קבוצת הנוער של מכבי פ״ת בכדורגל. פיזיותרפיסט של קבוצת הבוגרים של עירוני פ״ת בכדוריד. בעל יחסי אנוש מעולים גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה לא נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
10 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058