פיזיותרפיה קרית אתא

  • מטפלים בתו איכות קפדני
  • התמחויות המדוייקות לך
  • תורים מיידים בכל הארץ
  • בבית שלך או בקליניקה
חיפוש מטפלים סגירה
בעיה רפואית
מיקום
מקצוע

אתי

מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה משנת 1992. מומחית בתחום הגריאטריה ובפרט במצבי דמנציה על כל שלביה. כמו כן ניסיון עם מתמודדים עם אלצהיימר של צעירים. ניסיון עשיר בטיפולי ריפוי בעסיוק בביקורי בית, שיקום נויריולוגי, הדרכת קבוצות טיפוליות, הדרכה וייעוץ לבני משפחה ועובדים זרים. עובדת במרכז יום לאנשים עם דמנציה במגוון גילאים. ריכזה במשך 6 שנים תכנית של ״שילה״ המציעה שירותים בבתי אנשים. עבדה מ 1996 עמותת שילה. בעבר עבדה עם נפגעי נפש באילת. גישה טיפולית: אני מתייחסת לתקשורת עם הקשיש ובני המשפחה, הם כולם יחידה אחת. בני המשפחה הם חלק בתהליך הטיפולי. לאורך השנים התגבשתי מאוד במציאת האתגר והפעילות המתאימים ליכולות הנפשיים והקוגניטייבי. אני מאמינה שלכל אדם אפשר להציע פעילות כלשהי. פעילות משמרת את התפקוד! מאוד חשוב לי הכבוד כלפי הקשיש והמפגש הוא חוויה עבורי. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

למיס

חיפה

מרפאה בעיסוק מוסמכת משנת 2015 מטעם אוניברסיטת אירביד. בנוסף, במסלול לימודי תואר שני בגרונטולוגיה באוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון עשיר בשיקום נוירולוגי, גריאטרי ואורתופדי בבית החולים זיו. בבית חולים שיקומי גיריאטרי פלימן בחיפה ובבתי חולים סיעודיים מטפלת גם בפגיעות כף יד. בנוסף עובדת במשרד החינוך בגן תקשורתי לילדים עם אוטיזם ובבית ספר לחינוך מיוחד לילדים עם לקויות שמיעה. גישה טיפולית: בטיפולים אני משתמשת בציוד מגוון למוטוריקה ותרגול. חשוב מאוד לעזור לאנשים לתפקד עצמאית לאחר פגיעות ופציעות. כל הטיפול מותאם לסדר העדיפויות של המטופל. הגישה והקשר האישי עם אנשים משמעותי עבורי ונותן לי סיפוק עצמי אדיר. חשוב לי מאוד לראות את ההתקדמות של המטופל שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מוהנד

פיזיותרפיסטים נצרת עילית

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם האוניברסיטה הערבית האמריקאית משנת 2017. עוסק בטיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח ובמכון פיזיותרפיה פרטי. בנוסף, עובד בגני תקשורת באשדוד. עוסק רבות בשיקום לגיל המבוגר, שיקום לאחר ניתוחים ושיקום נוירולוגי גישה טיפולית: אני עושה מה שצריך בהתאם להמלצה של הרופא ובהתאם לשאיפות של המטופל. כמובן שכל זה לאחר בדיקה גופנית. חשוב לי מאוד שאנשים יתחזקו ולכן צריך לעשות תרגילים גם בבית. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
5 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

רוני

פיזיותרפיסטים הוד השרון

פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון משנת 2014. עוסק רבות בשיקום אורטופדי ונוירולוגי, יחד עם טיפולים נשימתיים. בעל נסיון במספר מכוני פיזיותרפיה פרטיים בהם עוסק בטיפולי פיזיותרפיה לפציעות ספורט, טיפול בכאב ופציעות, שיקום מניתוחים, שיקום נוירולוגי, טיפול בסחרחורות ועוד. בנוסף, מדריך קבוצות אימון ותרגול מגוונות . כמובן שמציע טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית הלקוח. את שירות המילואים שלו עושה כפיזיותרפיסט בצבא. בעבר היה פיזיותרפיסט במרכז שיקום גריאטרי ״דורות״ בנתניה, פיזיותרפיסט במכון פיזיותרפיה של מכבי. גישה טיפולית: חשובה לי מאוד המקצועיות והאתיות, חשוב לי גם להכיל את המטופלים שלי ולראות אותם כאדם. אני נותן את המידע הכי טוב שיש כי ידע זה כח! כמו שאני עובד קשה אני דורש גם מהמטופלים שלי להתמיד ולתרגל כדי להגיע להישגים מקסימליים. חשוב לי להבין מה יש למטופל ולדעת לשלב את הטכניקות המדוייקות ביותר. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
7 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

גיל

פיזיותרפיסטים נשר

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2006 מטעם אוניברסיטה באורוגוואי. בנוסף, אוסתיאופת והידרותרפיסט. עבד שנתיים בבית החולים רמבם במחלקות השונות כולל טיפול נמרץ, מחלקות אשפוז, נוירולוגיה, אורטופדיה ומכון. בבית החולים אלישע עסק בשיקום נוירולוגי, שיקום לגיל המבוגר ושיקום אורטופדי. בנוסף, ניהל את צוות הפיזיותרפיסטים שם. בעל נסיון עשיר בשיקום מניתוחים, טיפול בכאב, פציעות, תאונות, שיקום לגיל המבוגר, שיקום נוירולוגי, שיפור שיווי משקל וכד׳. פיזיותרפיסט פרטי במכונים שונים וליווה ספורטאים, כדורגלנים בתהליכי שיקום גישה טיפולית: חשוב לי בפגישה הראשונה מאוד להתחבר לצרכים של המטופל כדי שאוכל לגייס את המוטיבציה שלו להצלחת הטיפול וההתמדה. כמובן שחשוב לתאם ציפיות לגבי מטרות הטיפול. בטיפולים עצמם אני שם דגש רב על טיפולים מנואליים ככל הניתן. תמיד אבחר מארגז הכלים שלי את ה״חליפה״ המדוייקת ביותר לכל מטופל שפות נוספות: ספרדית, אנגלית, רוסית בסיסית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
1 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

וגדי

פיזיותרפיסטים קרית מוצקין

נסיון בעבודה באורטופדיה...נסיון בהתפתחות הילד...נסיון בחינוך מיוחד...הסיון בשיקום ניורולוגי..דיקור יבש..קינזו טיפינג גישה טיפולית: הגישה שלי מתבססת על מוערבות של המטופל בטיפול מבחינה אקטיבית..בנוסף טיפול מנואלי דגש על תרגילים רלוונטים במהלך הטיפול בעת הצורך טיפול פסיבי למטופל כמו מתיחות טכניקות נשמתיות דיוקר וקינזו טיפינג שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
35 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

חוסאם

פיזיותרפיסטים טירת כרמל

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת חיפה משנת 2015 פיזיותרפיסט אחראי שתי מחלקות בבית אבות שיקומי בחיפה, טיפול באוכלוסיית גיל הזהב בתחום השיקום האורטופדי והנוירולוגי פיזיותרפיסט אחראי מכון קופת חולים שם טיפל במגוון פגיעות ופציעות, טיפול בכאב ושיקום מניתוחים גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
13 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

מתן

פיזיותרפיסטים קרית אתא

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2017 מטעם אוניברסיטת אוניברסיטת חיפה. בנוסף מאמן כושר מטעם מכללת הג׳ימנסיה. עוסק בשיקום פציעות ספורט, שיקום אורתופדי, שיקום מניתוחים וטיפול בכאב בעל נסיון תעסוקתי כפיזיותרפיסט בקופ"ח מכבי, מכבי חיפה באקדמיה לכדורגל מנהל את המחלקה, מכון פיזיותרפיה פרטי, וכן בעבר פיזיותרפיסט של נבחרת כדור יד. בעל הכשרות בשיקום אתלטים וספורטאים, דיקור מערבי, אימון גופני, התאמת מדרסים ביציקת גבס גישה טיפולית: חשוב לי מאוד היחס האישי, ליווי צמוד, מעטפת רגשית ולא רק הפיזית ולכן הטיפולים הם אחד על אחד. אני דקדקן ברמות היסטריות ולכן המקצועיות קריטית עבורי. כשמטופל מגיע אלי מבחינתי זה כמו ניתוח ואקפיד על כל פרט ופרט. הליווי אצלי מאוד משמעותי עבורי, אני פרפרציוניסט לטוב ולרע, הולך לישון עם החשיבה על המטופלים וקם עם זה בבוקר שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
3 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

נפתלי

פיזיותרפיסטים קרית מוצקין

אני פיזיותרפיסט מוסמך שעובד במספר קליניקות פרטיות בקריות. מתעסק בעיקר בפציעות /כאבים אורתופדיים. בנוסף מתעסק עם ספורטאים בתחום הכדור מים . גישה טיפולית: תפקידי בתור מטפל לעזור למטופל לעזור לעצמו. אני מאמין ששיקום טוב מבוסס על עבודה קשה שלי בתור מטפל ורצון ועבודה קשה של המטופל להשתקם. ביחד אפשר להתגבר על הכאבים והמכשולים העומדים בדרכנו. שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
11 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

עמוס

פיזיותרפיסטים יודפת

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2012 מטעם אוניברסיטת חיפה עבד 5 שנים בצבר-רפואה בשירות שיקום בייתי. בנוסף, עבד בבית החולים נהריה במחלקת השיקום, שם עסק בשיקום נוירולוגי, אורטופדי, שיקום לאחר ניתוחי גב ועוד. עובד גם בדיור מוגן עם בני הגיל השלישי בעל נסיון עשיר בשיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי לאחר ניתוחים וטיפול בכאב ופציעות גישה טיפולית: אני דוגל בגישה אקטיבית, חשוב לי שיהיה אמון ביני לבין המטופל. שיאמין בי ויאמין בעיקר בעצמו וביכולת הריפוי שלו. אני מקפיד להתאים את קצב השיקום למטופל ולתת לו לעבוד כמה שיותר אקטיבי. תרגול הוא חלק משמעותי בתהליך. כדי להגיע לשיקום מוצלח חשובה המוטיבציה של המטופל, משפחה תומכת, עשייה, תרגו, התמדה ושיתוף פעולה שפות נוספות: ערבית, אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
0 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

אבראהים

פיזיותרפיסטים דייר אל-אסד

פיזיותרפיסט מוסמך משנת 2009 מטעם אוניברסיטת מאסאריק בצ׳כיה. בעל נסיון שיקומי מגוון החל מתחום התפתחות הילד, החינוך המיוחד, בתי חולים, הגיל המבוגר ושיקום ספורטאים. משנת 2013 עובד בבית החולים הצרפתי בירושלים שם מטפל בשיקום נוירולוגי, שיקום לגיל המבוגר והסיעודי. בעל נסיון עשיר בגני ילדים ובתי ספר לילדי החינוך המיוחד מקבל בקליניקה פרטית לפיזיותרפיה לטיפול בכאב, פציעה, שיקום מניתוח ושיקום נוירולוגי גישה טיפולית: שפות נוספות: אנגלית, ערבית נגישות הקליניקה: קלניקה נגישה לנכים

ביקורי בית טיפול בקליניקה
★★★★★
★★★★★
3 ממליצים
מידע נוסף והזמנה

לירז

פיזיותרפיסטים ראש פינה

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה משנת 2017 מטעם מכללת צפת. בנוסף, מדריך חדר כושר משנת 2009, מדריך פילאטיס משנת 2011 והידרותרפיסט משנת 2017 פיזיותרפיסט ראשי של הפועל חיפה בכדורגל, בנוסף פיזיותרפיסט של הפועל גלבוע-גליל בכדורסל. בנוסף, פיזיותרפיסט בצבא במחווה אלון. עבד במרכז ההידרותרפיה מבואות חרמון כהידרותרפיסט וניהל את צוות חדר הכושר השיקומי מטפל בפציעות ספורט, פגיעות אורטופדיות, שיקום מניתוחים, טיפול בכאב, טיפול בגיל השלישי לשיפור שיווי משקל, ביטחון עצמי לצאת החוצה, חיזוקים , אורח חיים בריא גישה טיפולית: הכי חשוב לי קשר אישי עם המטופל, בלי זה הטיפול לא יעבוד. חשוב לי בהתחלה לאפשר כמה שיותר ולאט לאט להעניק את התורה שלי ולבנות בהדרגה את האימון ולשתף בידע ובהמלצות שלי. אני מגדיר הצלחה של טיפול כאשר מטופל מרוצה ומרגיש שהצליח להגשים את המטרות שלו. לכל טיפול יש את המטרה הקטנה שלו שעליה עובדים והיא צעד בדרך למטרה הגדולה שהיא התפקוד הרצוי שפות נוספות: אנגלית נגישות הקליניקה:

ביקורי בית
★★★★★
★★★★★
2 ממליצים
מידע נוסף והזמנה
לשיחת יעוץ והכוונה 058-5810058