יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

השאר פרטים ונתאים לך

לקוחות ממליצים על פיזיוגרופ

"

פניתי לפיזיוגרופ בגלל כאבי גב ותוך יומיים הגיעה אלי הפיזיותרפיסטית תמר. בטיפול הראשון היא בדקה אותי והסבירה לי בדיוק למה כואב לי. היא נתנה לי תרגילים, ובאמת שתוך שבועיים כבר לא היו לי כאבים בכלל. אני בהלם כי סבלתי תקופה מאוד ארוכה, ניסיתי גם אוסטיאופת שלא עזר לי. אחר כך עשינו גם שני טיפולים לרצפת האגן כי אני אחרי לידה. קיבלתי שוב תרגילים ואני מרגישה שאני ממש משתפרת ומתחזקת.

ברברה, מודיעין

"

שמי מיכל ועברתי פריצת דיסק לפני כ-3 שנים. ניסיתי ה כ ל ושום דבר לא עזר. פניתי לפיזיוגרופ והופניתי לניר ומאז אני משתפרת מיום ליום. היחס האישי, ההקשבה לבעיות, תרגילים מיוחדים ובעיקר מקצועיות רבה שעזרו לי לעלות על דרך המלך. ניר מקצוען אמיתי ומעבר לכך אדם נחמד, נעים הליכות, רגוע ושלו המאפשר חיבור מידי. אני ממליצה בחום , תודה רבה לפיזיוגרופ על מציאת הפתרון עבורי!!!

מיכל, הוד השרון

"

אמא שלי סיעודית אחרי פגיעת ראש. כשחזרה הבייתה משיקום הצליחה קצת ללכת. לצערי, בשנה האחרונה חלה הידרדרות במצבה. היתה אצלה פיזיותרפיסטית מקופת חולים אבל הרגשנו שזה לא מספיק. עכשיו פנינו לפיזיוגרופ והגיע אליה הפיזיותרפיסט כיאל. אמא שלי עברה הרבה פיזיותרפיסטים ואומרת שהוא הכי מקצועי שהיה לה! מדהים שרואים שמה שמניע אותו זו האהבה שלו לדבר והאמונה שזה באמת עוזר. ואם לצטט את אמא "אני מעולפת מעייפות אבל מרוצה מאוד!"

רווית, קריות

מה תקבל מאיתנו בפיזיוגרופ?

אחריות

אנו ערבים לאיכות המטפלים שלנו ומפקחים באופן מלא על שביעות רצונך. אלפי המשובים שקיבלנו משמשים אותנו לשימור הפיזיותרפיסטים הטובים ביותר.

דיוק

בזכות מערכת מיון והתאמה חכמה שפיתחנו, המתבססת על מאגרי ידע מורכבים, ביכולתנו להפנות אליך את הפיזיותרפיסט המומחה למצבך.

זמינות

מאגר המטפלים העצום שלנו, מאפשר שתקבל טיפול פיזיותרפיה בדיוק במקום ובזמן הנוח לך ביותר, לבחירתך טיפול פיזיותרפיה במכון או אצלך בבית.

נגישות

לשיקום מירבי במידה ואין ביכולתך לצאת מהבית כמו אחרי ניתוח או פגיעה נוירולוגית, יגיע אליך פיזיותרפיסט עד הבית עם הציוד הנדרש לטיפול מוצלח.

המומחים של פיזיוגרופ לשירותך ברגע

הדרך הטובה ביותר לבחירת פיזיותרפיסט מבין כל המומחים שלנו היא באמצעות ראיון הפיזיומאצ׳

השאר פרטים בכדי שנתאים לך את הפיזיותרפיסט המומחה המדויק עבורך

פיזיוגרופ מבטיחה לך וודאות והתאמה מדוייקת של פיזיותרפיסט מומחה לצרכים שלך

תו האיכות של פיזיוגרופ מבטיח לך וודאות כי הפיזיותרפיסט שלך עבר סינון מוקפד ובקרה מתמדת

תו האיכות שלנו מתבסס על: קיום רשיון משרד הבריאות, נסיון קליני מוכח, הכשרות, הסמכות והתמחות רלוונטית, קיום ביטוח אחריות מקצועית. מעל לכל- משובים מעולים מקהל לקוחותינו.

הדרך שלנו להתאמה מדוייקת:
  1. שיחת הכוונה ראשונית לשם הבנת הצרכים שלך
  2. ביצוע התאמה לפיזיותרפיסט המדוייק עבורך. בהתבסס על הכשרות, נסיון קליני ומומחיות
  3. תיאום טיפול בזמן ובמקום הנוחים לך. עד הבית או בקליניקה הנגישה ביותר
  4. בקרה מתמדת וקשר אישי עם צוות פיזיוגרופ בכדי לוודא את שביעות רצונך

הפיזיותרפיסטים שלנו נמצאים בפריסה ארצית, המאפשרת טיפולי פיזיותרפיה אצלך בבית או בקליניקה הנגישה לך ביותר

צוות הפיזיותרפיסטים שלנו הוא הגדול בארץ ולכל אחד המומחיות שלו. כל פיזיותרפיסט עובר בדיקה קפדנית ואנו מוודאים כי אכן יש לו את הנסיון וההכשרות הנכונים כפי שמצהיר.  

הערכים שלנו כוללים דיוק, איכות, בריאות, העצמה אישית והגשמה. ערכים אלו שזורים בכל התהליכים שלנו ומניעים אותנו קדימה. 

הגשמה עבורנו היא שהצלחנו לבצע עבורך התאמה מדוייקת עם פיזיותרפיסט איכותי שידע להביא אותך לבריאות מיטבית ויעצים אותך. 

השאר פרטים ונתאים לך