fbpx

לחיות את החיים במלואם

מגיע לך פיזיותרפיסט

פיזיותרפיסט לפציעות ספורט יזניק אותך קדימה

איך אנו מתאימים לך פיזיותרפיסט מומחה לספורט?

כדי להבין את הצרכים והרצונות שלך, נשאל אותך מספר שאלות. מידע זה מוזן במערכת ההתאמה הייחודית שפיתחנו המסננת פרמטרים רבים ובינם: ניסיון מקצועי בטיפול בבעיות כשלך, הכשרות בשיטות טיפול מדויקות שיקדמו אותך וכמובן גישה טיפולית שתתאים לך. 

איך קובעים טיפול פיזיותרפיה עם מומחה?

לאחר שמערכת ההתאמה החכמה שלנו בחרה עבורך את המטפל המומחה המדויק, תקבל את כל המידע אודותיו כדי שתהייה לך שקיפות מלאה. נתאם עבורך את הטיפול בזמן ובמקום הנח לך ביותר. קיימת אפשרות לטיפול אצלך בבית או באחד מ 40 מכוני פיזיותרפיה בפריסה ארצית.

מה אם אני לא מרוצה מהטיפול?

צוות פיזיוגרופ זמין עבורך לכל אורך הדרך וישמח לתת מענה לכל שאלה ודבר. אנו מבטיחים לך אחריות מקצועית וערבים לשביעות רצונך. במידה ולאחר הטיפול השני אתה חש שברצונך להחליף מטפל עקב חוסר התאמה, נשמח להציע לך טיפול אחד חינם עם פיזיותרפיסט מומחה חלופי שלנו.

השאר פרטים ונתאים לך

לקוחות ממליצים על פיזיוגרופ

"

פניתי לטיפולי פיזיותרפיה כי הגוף שלי שבור. כבר שנים שאני מתאמן וכל פעם כואב לי במקום אחר. פעם פציעה בכתף, אחרי כמה חודשים נקע בקרסול. ועכשיו אני עם חשד לקרע במניסקוס. הייתי אצל 4 פיזיותרפיסטים שונים ואף אחד לא מתקרב לטיפול שקיבלתי מדוד. הדיאגנוסטיקה שלו ממש טובה, הוא נותן טיפול מנואלי ועבודה עם הידיים. והגעתי אליו רק בזכות פיזיוגרופ.

רועי, תל אביב

"

עברתי פריצת דיסק לפני 3 שנים. ניסיתי ה כ ל ושום דבר לא עזר. פניתי לפיזיוגרופ והופניתי לניר ומאז אני משתפרת מיום ליום. היחס האישי, ההקשבה לבעיות, תרגילים מיוחדים ובעיקר מקצועיות רבה שעזרו לי לעלות על דרך המלך. ניר מקצוען אמיתי ומעבר לכך אדם נחמד, נעים הליכות, רגוע ושלו המאפשר חיבור מידי. אני ממליצה בחום , תודה רבה לפיזיוגרופ על מציאת הפתרון עבורי!!!

מיכל, הוד השרון

"

אחרי שבפיזיוגרופ התאימו לי פיזיותרפיסטית, הגעתי אל הילה. אני מרגיש שהיא ממש מבינה מה היא עושה, יודעת להתאים את התרגילים בדיוק עבורי. היא גם מאוד חכמה. באמת שהיא מצויינת. זה גם יתרון שהיא מקבלת במועדון כושר שבו אפשר לנצל את המכשור והאביזרים. בזכות הטיפולים חזרתי להתאמן במשקלים הקודמים שלי ומאמין שבקרוב אעלה שוב במשקלים

חזי, ראשון לציון

מה תקבל מאיתנו בפיזיוגרופ?

אחריות מקצועית

אנו ערבים לאיכות המטפלים שלנו ומפקחים באופן מלא על שביעות רצונך. אלפי המשובים שקיבלנו משמשים אותנו לשימור הפיזיותרפיסטים הטובים ביותר.

מומחה מותאם

בזכות מערכת מיון והתאמה חכמה שפיתחנו, המתבססת על מאגרי ידע מורכבים, ביכולתנו להפנות אליך את הפיזיותרפיסט המומחה למצבך.

פריסה ארצית

מאגר המטפלים העצום שלנו, מאפשר שתקבל טיפול פיזיותרפיה בדיוק במקום ובזמן הנוח לך ביותר, לבחירתך טיפול פיזיותרפיה במכון או אצלך בבית.

תור תוך 72 שעות

לא עוד המתנה של שבועות עד שסוף סוף יהיה לך תור. אצלנו תקבל מענה מיידי ותוכל לקבל טיפול בשעות גמישות. כמובן שבמקום הנח לך ביותר מבחינת מיקום.

פיזיותרפיה בבית

לשיקום מירבי במידה ואין ביכולתך לצאת מהבית כמו אחרי ניתוח או פגיעה נוירולוגית, יגיע אליך פיזיותרפיסט עד הבית עם הציוד הנדרש לטיפול מוצלח.

המומחים של פיזיוגרופ לשירותך ברגע

הדרך הטובה ביותר לבחירת פיזיותרפיסט מבין כל המומחים שלנו היא באמצעות ראיון הפיזיומאצ׳

השאר פרטים בכדי שנתאים לך את הפיזיותרפיסט המומחה המדויק עבורך

תחומי ההתמחות שלנו

טיפול בכאב

כאב משפיע על איכות החיים, מצב הרוח והתפקוד. תפקיד הכאב הוא להתריע על פגיעה ברקמות הגוף, לכן חשוב כל כך להתייחס לכאב ברצינות, לטפל ולמנוע אותו

שיקום אחרי ניתוח

ניתוח מהווה זעזוע חמור למערכות הגוף ופיזיותרפיה היא הדרך היחידה לקום שוב על הרגליים ולהתקדם. ללא טיפול על ידי מומחה עלול להיווצר לך אפילו נזק ארוך טווח

טיפול בפציעות ספורט

ספורט מהווה אבן בניין לאורח חיים בריא! כל ספורטאי מקצועי או חובבן חייב שיהיה לו פיזיותרפיסט מומחה שמלווה אותו באופן קבוע, מטפל כשצריך ומונע פציעות עתידיות

שיקום נוירולוגי

החיים עם פגיעה נוירולוגית דורשים תעצומות נפש ומוטיבציה גבוהה לחולה ובני המשפחה. פיזיותרפיסט מומחה בטיפול נוירולוגי ידע להביא אותך לתוצאות מקסימליות באיכות החיים

פיזיותרפיה לרצפת האגן

עם כל השינויים שגופך עובר בכל שלב בחייך, אין ספק שאת חייבת לעצמך בדיקה וטיפול על ידי מומחית שתיתן לך את היכולת לשלוט בגופך, להפחית כאב ולהיות שוב חזקה

פיזיותרפיה לגיל המבוגר

הגיל מתחיל להראות אותותיו, כאב, קושי, נוקשות, איטיות… עכשיו זה הזמן לעצור את ההתדרדרות ולגלות עד כמה פיזיותרפיה תשנה את הדרך שבה אתה חי את חייך לתמיד.

השאר פרטים ונתאים לך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן