fbpx

מגיע לך פיזיותרפיסט

פיזיוגרופ: לפיזיותרפיסטים

איך אנו מתאימים פיזיותרפיסט מומחה לצורך שלך?

כדי להבין את הצרכים והרצונות שלך, נשאל אותך מספר שאלות. מידע זה מוזן במערכת ההתאמה הייחודית שפיתחנו המסננת פרמטרים רבים ובינם: ניסיון מקצועי בטיפול בבעיות כשלך, הכשרות בשיטות טיפול מדויקות שיקדמו אותך וכמובן גישה טיפולית שתתאים לך. 

איך קובעים טיפול פיזיותרפיה עם מומחה?

לאחר שמערכת ההתאמה החכמה שלנו בחרה עבורך את המטפל המומחה המדויק, תקבל את כל המידע אודותיו כדי שתהייה לך שקיפות מלאה. נתאם עבורך את הטיפול בזמן ובמקום הנח לך ביותר. קיימת אפשרות לטיפול אצלך בבית או באחד מ 40 מכוני פיזיותרפיה בפריסה ארצית.

מה אם אני לא מרוצה מהטיפול?

צוות פיזיוגרופ זמין עבורך לכל אורך הדרך וישמח לתת מענה לכל שאלה ודבר. אנו מבטיחים לך אחריות מקצועית וערבים לשביעות רצונך. במידה ולאחר הטיפול השני אתה חש שברצונך להחליף מטפל עקב חוסר התאמה, נשמח להציע לך טיפול אחד חינם עם פיזיותרפיסט מומחה חלופי שלנו.

השאר פרטים ונתאים לך

פיזיוגרופ מבטיחה לך וודאות והתאמה מדוייקת של פיזיותרפיסט מומחה לצרכים שלך

תו האיכות של פיזיוגרופ מבטיח לך וודאות כי הפיזיותרפיסט שלך עבר סינון מוקפד ובקרה מתמדת

הדרך שלנו להתאמה מדוייקת:
  1. שיחת הכוונה ראשונית לשם הבנת הצרכים שלך
  2. ביצוע התאמה לפיזיותרפיסט המדוייק עבורך. בהתבסס על הכשרות, נסיון קליני ומומחיות
  3. תיאום טיפול בזמן ובמקום הנוחים לך. עד הבית או בקליניקה הנגישה ביותר
  4. בקרה מתמדת וקשר אישי עם צוות פיזיוגרופ בכדי לוודא את שביעות רצונך

הפיזיותרפיסטים שלנו נמצאים בפריסה ארצית, המאפשרת טיפולי פיזיותרפיה אצלך בבית או בקליניקה הנגישה לך ביותר

צוות הפיזיותרפיסטים שלנו הוא הגדול בארץ ולכל אחד המומחיות שלו. כל פיזיותרפיסט עובר בדיקה קפדנית ואנו מוודאים כי אכן יש לו את הנסיון וההכשרות הנכונים כפי שמצהיר.  

הערכים שלנו כוללים דיוק, איכות, בריאות, העצמה אישית והגשמה. ערכים אלו שזורים בכל התהליכים שלנו ומניעים אותנו קדימה. 

הגשמה עבורנו היא שהצלחנו לבצע עבורך התאמה מדוייקת עם פיזיותרפיסט איכותי שידע להביא אותך לבריאות מיטבית ויעצים אותך. 

לקוחות ממליצים על פיזיוגרופ

"

פניתי לפיזיוגרופ בגלל כאבי גב ותוך יומיים הגיעה אלי הפיזיותרפיסטית תמר. בטיפול הראשון היא בדקה אותי והסבירה לי בדיוק למה כואב לי. היא נתנה לי תרגילים, ובאמת שתוך שבועיים כבר לא היו לי כאבים בכלל. אני בהלם כי סבלתי תקופה מאוד ארוכה, ניסיתי גם אוסטיאופת שלא עזר לי. אחר כך עשינו גם שני טיפולים לרצפת האגן כי אני אחרי לידה. קיבלתי שוב תרגילים ואני מרגישה שאני ממש משתפרת ומתחזקת.

ברברה, מודיעין

"

שמי מיכל ועברתי פריצת דיסק לפני כ-3 שנים. ניסיתי ה כ ל ושום דבר לא עזר. פניתי לפיזיוגרופ והופניתי לניר ומאז אני משתפרת מיום ליום. היחס האישי, ההקשבה לבעיות, תרגילים מיוחדים ובעיקר מקצועיות רבה שעזרו לי לעלות על דרך המלך. ניר מקצוען אמיתי ומעבר לכך אדם נחמד, נעים הליכות, רגוע ושלו המאפשר חיבור מידי. אני ממליצה בחום , תודה רבה לפיזיוגרופ על מציאת הפתרון עבורי!!!

מיכל, הוד השרון

"

אמא שלי סיעודית אחרי פגיעת ראש. כשחזרה הבייתה משיקום הצליחה קצת ללכת. לצערי, בשנה האחרונה חלה הידרדרות במצבה. היתה אצלה פיזיותרפיסטית מקופת חולים אבל הרגשנו שזה לא מספיק. עכשיו פנינו לפיזיוגרופ והגיע אליה הפיזיותרפיסט כיאל. אמא שלי עברה הרבה פיזיותרפיסטים ואומרת שהוא הכי מקצועי שהיה לה! מדהים שרואים שמה שמניע אותו זו האהבה שלו לדבר והאמונה שזה באמת עוזר. ואם לצטט את אמא "אני מעולפת מעייפות אבל מרוצה מאוד!"

רווית, קריות

מה תקבל מאיתנו בפיזיוגרופ?

אחריות מקצועית

אנו ערבים לאיכות המטפלים שלנו ומפקחים באופן מלא על שביעות רצונך. אלפי המשובים שקיבלנו משמשים אותנו לשימור הפיזיותרפיסטים הטובים ביותר.

מומחה מותאם

בזכות מערכת מיון והתאמה חכמה שפיתחנו, המתבססת על מאגרי ידע מורכבים, ביכולתנו להפנות אליך את הפיזיותרפיסט המומחה למצבך.

פריסה ארצית

מאגר המטפלים העצום שלנו, מאפשר שתקבל טיפול פיזיותרפיה בדיוק במקום ובזמן הנוח לך ביותר, לבחירתך טיפול פיזיותרפיה במכון או אצלך בבית.

תור תוך 72 שעות

לא עוד המתנה של שבועות עד שסוף סוף יהיה לך תור. אצלנו תקבל מענה מיידי ותוכל לקבל טיפול בשעות גמישות. כמובן שבמקום הנח לך ביותר מבחינת מיקום.

פיזיותרפיה בבית

לשיקום מירבי במידה ואין ביכולתך לצאת מהבית כמו אחרי ניתוח או פגיעה נוירולוגית, יגיע אליך פיזיותרפיסט עד הבית עם הציוד הנדרש לטיפול מוצלח.

המומחים של פיזיוגרופ לשירותך ברגע

הדרך הטובה ביותר לבחירת פיזיותרפיסט מבין כל המומחים שלנו היא באמצעות ראיון הפיזיומאצ׳

השאר פרטים בכדי שנתאים לך את הפיזיותרפיסט המומחה המדויק עבורך

תחומי ההתמחות שלנו

טיפול בכאב

כאב משפיע על איכות החיים, מצב הרוח והתפקוד. תפקיד הכאב הוא להתריע על פגיעה ברקמות הגוף, לכן חשוב כל כך להתייחס לכאב ברצינות, לטפל ולמנוע אותו

שיקום אחרי ניתוח

ניתוח מהווה זעזוע חמור למערכות הגוף ופיזיותרפיה היא הדרך היחידה לקום שוב על הרגליים ולהתקדם. ללא טיפול על ידי מומחה עלול להיווצר לך אפילו נזק ארוך טווח

טיפול בפציעות ספורט

ספורט מהווה אבן בניין לאורח חיים בריא! כל ספורטאי מקצועי או חובבן חייב שיהיה לו פיזיותרפיסט מומחה שמלווה אותו באופן קבוע, מטפל כשצריך ומונע פציעות עתידיות

שיקום נוירולוגי

החיים עם פגיעה נוירולוגית דורשים תעצומות נפש ומוטיבציה גבוהה לחולה ובני המשפחה. פיזיותרפיסט מומחה בטיפול נוירולוגי ידע להביא אותך לתוצאות מקסימליות באיכות החיים

פיזיותרפיה לרצפת האגן

עם כל השינויים שגופך עובר בכל שלב בחייך, אין ספק שאת חייבת לעצמך בדיקה וטיפול על ידי מומחית שתיתן לך את היכולת לשלוט בגופך, להפחית כאב ולהיות שוב חזקה

פיזיותרפיה לגיל המבוגר

הגיל מתחיל להראות אותותיו, כאב, קושי, נוקשות, איטיות… עכשיו זה הזמן לעצור את ההתדרדרות ולגלות עד כמה פיזיותרפיה תשנה את הדרך שבה אתה חי את חייך לתמיד.

השאר פרטים ונתאים לך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן